Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok Molnár Gyuláról?...

Mit gondoltok Molnár Gyuláról? Sztetek vele van esélye az MSZP-nek 18-ban nyerni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 11. 10:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Kizárt!
2016. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyuszikám, húzz vissza dolgozni, ne a gyik-en lógjál!
2016. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha a fidesznek elvileg (persze csak szerintetek van) Viktorkával, akkor...
2016. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Esélytelenek. Az MSZP mára már egy rossz vicc szintjére süllyedt.
2016. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy annak a lecsúszott bandának már.
2016. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Haha, ez viccnek is rossz.
2016. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15%

Semmi esély rá, az MSZP annyira lejáratta magát (köszönhető részben a Fidesznyalonc médiumoknak is + a megjelenő többi baloldali pártnak), hogy vezető már sosem lesz.

A baj, hogy még mindig az MSZP-től várják a baloldalon a mennyei mannát, holott, az MSZP-nek már nincs kizárólagossága a baloldalon. Kiléptek belőle a meghatározó emberek.

Molnár Gyula volt a legjobb felhozatal a kínálatból, valamiért őt akarták pártelnöknek.

2016. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Kiről? Őrölni kell a gabonát, vagy mi? Mi az az MSZP, valami kórság? Legfeljebb Orbánnal van itt esély bármire.

Ellenzék nyista. Van ez a magát baloldalinak tituláló neolib katyvasz, (még) a magát libnek valló neokon LMP,

a Fidesz kreálta, lassan beolvadó Jobbik holdudvar, meg az említésre sem méltó törmelékek. Ebből melyikre tennél? Én a fekete 13 páratlant javaslom.

Nyugodjál le a p-ba, 18-ban is a Fidesz lesz a befutó, meg 22-ben, 26-ban...

2016. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Remélem nem. Soha többé. Én nem itélek el senkit, mert már én is szavaztam sok mindenkire. Szdsz el kedtem utána mszp utána jobbik a fideszre soha és most mégis azt mondom pedig nem vagyok fideszes, hogy CSAK A FIDESZ. Vagy halkan mondom a jobbik. Olvass sokat a szocdemokráciárol és a kommunizmus kapcsokatáról. És legyél nyitott légyszi. Nagyon sokat tanulhatsz ahogy én is tanultam. Nem a tudatlanság a bűn, hanem a tudni akarás hiánya. Ezt mindig tartsd észben. Szép napot és jó tudást.
2016. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, miért kellett lepontozni? Fáj az igazság? A Fidesz semmiben sem jobb, ezt az agymosott fideszeseken kívül mindenki tudja.

Az MSZP 100%, hogy nem fog nyerni, ezzel a töketlen, béna felhozatallal.

2016. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!