Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha valaki politikus lesz,...

Ha valaki politikus lesz, miért válik nagy valószínűséggel korrupttá és hazudozóvá?

Figyelt kérdés
Főleg ha vezető pozícióban van az illető, vagy csak magasabb pozícióban. (pl parlamenti képviselő, vagy valamilyen miniszter)

2016. júl. 11. 12:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A politikusok 95%-a miért ilyen korrupt és csaló, hazudozó?
2016. júl. 11. 12:38
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy, miért kell az adatokat (ilyen-olyan növekedés, cöskkenés stb) kikozmetikázni?
2016. júl. 11. 12:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert ha nem azok, akkor kinézik őket a többiek és akit kinéznek maguk közül, azt ki is csinálják.
2016. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert ha látnád azt, hogy van az országnak jópár milliárd forintja, és rájönnél, hogy ebből "néhányszázmillió" hiánya senkinek nem fog feltűnni, akkor nem mutyiznád el?
2016. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem.
2016. júl. 11. 13:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Így szocializálják őket a többiek. Én is tök becsületes voltam, aztán bekerültem egy üzemi konyhára. Kezdetben láttam hogy a többiek ész nélkül esznek és viszik haza az alapanyagokat, még a csokit is úgy kellett rámerőszakolniuk, hogy egyek belőle nyugodtan.


Pár hónap múlva már szemrebbenés nélkül elvettem amit megkívántam, bár haza sose vittem semmit.

2016. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert nagy a tolongás a jó pozíciókért. Aki becsületesen játszik, nem kap lehetőséget, mert a "nem becsületesen játszók" több eszközzel rendelkeznek, ezért kitúrják.


Talán tanultál egy amerikai pasiról, akinek a családja az alvilággal is nyíltan jó viszonyt ápolt. Úgy hívták, hogy Kennedy...


Aki nem áll be a sorba, az bizony nem biztos, hogy jól jár

2016. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért,mert az emberek többsége mindennek képes ellenállni,csak a kísértésnek nem.
2016. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
xudod,ha bármelyik politikust megkérdezed,ugyanezt fogja mondani.
2016. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5:Tudod,ha bármelyik politikust megkérdezed,ugyanezt fogja mondani.
2016. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!