Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Próbáljuk meg együtt megfejten...

Próbáljuk meg együtt megfejteni: Mi lehet dr. Tóth József, Budapest XIII. kerületi polgármester győzelmének a titka?

Figyelt kérdés
Érzésem szerint az lenne a leghasznosabb, ha csak MSZP szavazók, MSZP szimpatizánsok vagy mások által tárgyilagosnak tartott Fidesz-KDNP szavazók válaszolnának. Anyázással, komcsizással, bolsizással, a romokban heverő pártba és szavazóiba rúgással, egymillió ember cinikus bántásával már sok oldal tele van. Köszönöm.

#Tóth_József_polgármester
2010. ápr. 27. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Az ott lakó népesség összetétele.
2010. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Az ott lakók TV-nézési szokásai.
2010. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Senki nem a TV alapján szavaz.

Szerintem ugyanaz a "titok",mint az edelényi polgámester esetében.

Egy viszonylag kis közösség nem pártra szavazott,hanem arra az emberre,akit ismer és akiben megbízik.

2010. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Jók a pogromok,csak sok ott a köcsög.
2010. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő volt eddig is, valószínűleg annyi, hogy ismerik a munkáját és meg vannak vele elégedve, de nem élek ott, csak hasonló volt nálunk is több választási cikluson keresztül, a mi korábbi polgármesterünk nemrég ment nyugdíjba, csak olyanok jelöltették magukat, akik munkáját még nem ismerjük, nem tudom, a következő miket fog csinálni, az előzőről tudom, hogy tett jó dolgokat a kerületért, és azért maradhatott sokáig.
2010. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy tényleg jó polgármester. Azért 1 darab mszp-s polgármester végezhette elég jól a munkáját ahhoz, hogy szeressék. A egyéni jelöltekek között én is gondolkoztam, hogy az jelenlegi polgármesterünkre szavazzak-e, pedig a pártját nem támogatom.
2010. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

21:11-nek: Teljesen logikus következtetés. Angyalföld ugyanis "proli" kerületként él a köztudatban. De ezek szerint úgy tűnik, hogy ez a kerület, illetve Angyalföld egy speciális sziget lenne. Viszont Angyalföld már nem az a proli kerület. Több ezer luxus ház épült az utóbbi években - Cézár-ház, Cleaopatra ház -, a Marina parton négyzetméter ár 1 millió forint.

21:17-nek. A következő hozzászólóval értek egyet, ami az előző válaszra történt reagálosomból is következik. Itt már nem a szoba-konyhás érzelmek dominálnak.

- a harmadik kedves hozzászólónak: Érdekes okfejtés, a kérdést inkább magamnak teszem fel: Csak egy ilyen egyéniség lenne? Donáth László és Burány Sándor miért nem tudták "hozni" a kerületüket, holott Burány 16 évig volt egyéni képviselő a XIX. kerületben, még az első Orbán kormány idején is. (Kétszer az elő fordulóban mandátumot szerzett.) És itt van Keleti György is, aki 1994-től mindig nyert, háromszor már az első fordulóban.


"Kötözködésem" ellenére mindhárom választ nagyon hasznosnak tartom és köszönöm!

2010. ápr. 27. 21:40
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért csak háromra reagáltam, mert amig a kommentemet pötyögtem, újabb hozzászólások érkeztek.
2010. ápr. 27. 21:42
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves 21:25-ös.

Ha az MSZP szavazókra - akik megválasztották a polgármestert - használtad a degradáló kifejezést, akkor - sajnos - kilógsz a sorból, és olyan hozzászóló vagy, akinek a válaszát kerülni kívántam. Ha rossszul értelmeztem a választ, akkor nem olyan vagy, bár az ugyancsak negatív pogrom szó használata sem volt szerencsés.

2010. ápr. 27. 21:48
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Sok a cigány.
2010. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!