Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Budapest összes választókerüle...

Budapest összes választókerületében lehet majd szavazni az LMP-re?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
nem nem
2010. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig meg kéne adni a lehetőséget, mert a keleti vidék jobbikos, a nyugati vidék meg fideszes, és példát kell statuálnunk nekünk, felvilágosult demokratáknak, a modern világ, a tudomány és Amerika nevében.
2010. szept. 25. 13:09
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet, mert nem tudták mindenhol összegyűjteni a kopogtatócédulákat. Az általad említett Jobbik, és FIDESZ az adott helyen összegyűjtötte, ergo ők indulhatnak. Meg kéne tanulni, oh te nagy demokrata, hogy a demokrácia már csak ilyen, az indulhat, aki mögött támogatás van, az LMP-nek meg láthatólag nincs kellő szavazóbázisa. Azt meg pláne nem értem, hogy mit akarsz te Amerika nevében demonstrálni Magyarországon....
2010. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Röhögőgörcs ***** válasza:

"...és példát kell statuálnunk nekünk, felvilágosult demokratáknak, a modern világ, a tudomány és Amerika nevében."


Ez most valami vicc? :D Ha ezt komolyan gondoltad, akkor sürgősen lődd tarkón magad! :D

2010. szept. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

nem

Hajrá Jobbik!

2010. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Ember, nem vetted még észre, hogy az LMP az SZDSZ maradéka? Vagy hogy áprilisban, mikor kiálltak sajtótájékoztatóra, ahányan voltak, annyi féle ruha volt rajtuk! Egy öltönyt nem bírtak venni. Szánalmas, hogy sokan elhiszik hogy lehet más a politika. De szavazz nyugodtan rájuk, legyél zs*dó vagy h*moszexuális, végülis mindegy szerintetek.
2010. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen nem lehet mindenhol szavazni rájuk, de sztem fent van a honlapon, hogy hol. De milyen Amerika nevében akarsz te példát statuálni? Ha USA párti vagy, és őket tartod "felvilágosult demokratáknak", akkor nem az LMP-vel kellene szimpatizálnod, inkább a fidesszel. Az LMP nem igazán kedveli a neokonzervativizmust, és az Afganisztáni háborút se tartja jogosnak. Az szdsz ező jobbikosnak, csak annyit modnanék, hogy a jobbik magyarország mozgalom két alapító tagja van már csak jelen a szervezetben, a többiek leléptek, mert Vona elüldözte őket, és mert nem kívánnak karrierista szemétládákkal dilettáns módon politizálni.
2010. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, és utolsónak üzenem, hogy fideszes vagyok :) Sosem voltam, és nem is leszek más párt színeiben.
2010. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát így jártál. Az még rosszabb.
2010. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!