Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapest legjobb turkálója?...

Budapest legjobb turkálója? (címmel együtt)

Figyelt kérdés
Olcsó, jó kínálattal.
2011. jún. 16. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyen túl olcsó és iszonyat jó... sokat akarsz... a minőségi turikban darabáron adják a cuccokat és nem kimondottan olcsó cuccok vannak.


Nekem a kedvencem a Renoválás (Blaha, Dohány utca) 1500 Ft körül van egy felső, nadrág, 2000 Ft körül egy ruha, szoknya... persze ez nem sok pénz egy sosem hordott, címkés és különleges darabért, csak sokan azt hiszik, hogy a turizás arról szó, hogy 2-300 Ft/ db áron vásárolsz.

Persze vannak ezek a turik is, csak ott igényes, divatos, minőségi és új állapotú ruhákat ne keress :)


www.renovalasbolt.hu

2011. jún. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én már 1 éve turizok, és nem 1 ruhám onnan van. Igaz, hogy csak kb. 4 havonta tudok menni, de akkor sem szoktam arany árban vásárolni, mert akkor inkább megveszem újonnan. A jó kínálat és az extra minőség nagy márka nem ugyan azt jelenti. A jó kínálat azt jelenti, hogy minden korosztályra találhatók ruhák és nem ócska rongydarabok, amik igazán senkire sem jók már.

Van egy turkáló, 4-6 villamossal kell menni Király utcánál van, a megállóval szemben. Óriási kirakata és bejárata van. Én oda szoktam menni a kilósba. Eddig sose csalódtam mindig 2-3 pólóval távozom összesen 150-200 forintért, vannak akik kosár számra viszik a ruhát onnan.


Amelyik turkálót mondod azt hiszem ott már voltam. Köszi az érdemben nyújtott válaszod! Mivel amit kérdeztem arra válaszoltál is, ezért tényleg köszi! :)

2011. jún. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!