Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek Kövér...

Mi a véleményetek Kövér László beszólásáról az újságírónőnek, aki a sajtó folyosón akart kérdezni tőle?

Figyelt kérdés
Jobboldali, egykor fideszesként mondom, hogy ez még az én ingerküszöbömet is kibäszta, mert bizony a politikusnak egy sajtófolyosón igenis tűrnie kell, és mosolyogva kellene normálisan válaszolnia vagy udvariasan kikerülni a kérdést. Ez komolyan mondom, hogy ciki és gáz! Ha ez a fidesz a jövőben akkor köszönöm, nem kérek már magyar politikából. (A baloldalból továbbra se csak szólok..!) Vagy nincs senki aki rászóljon arra aki paraszt, hogy legyen normális? Annyi udvarias és normális elutasítás van, de ez a hangnem annyira gáz. Annyira azt érezni, hogy én vagyok az úr "hogy tetszik ezt képzelni". Nagyon NEM SZIMPATIKUS viselkedés! Csak mert öreg fideszes akkor már lehet király is? Ezt szerintem nem kéne még Viktornak sem eltűrnie saját pártján és régi párttársaitól. Mert ez az egészre nagyon negatívan hat pedig nem kerülne semmibe se...... :-( Vélemény?

2016. dec. 7. 18:39
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%
Megertem Kovert, egesz nap fegyelmezni ezt a csurhe bandat. En huzzajuk vagnam a csengot.Hiaba keri hogy hallgassanak az MSZP es a Jobbik folyton pofazik, en kitiltanam az MSZPT
2016. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!