Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Első szavazók! Ti kire fogtok...

Első szavazók! Ti kire fogtok szavazni először 2018-ban és miért?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 17:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Jelen meglátásom szerint, amennyiben nem fog pozitív irányba mérséklődni az életszínvonal, és nem lesz láthatóan magasabb a bérezés akkor Hollandiában vagy Németországba kezdek boldogulni, mert már elég volt hogy 20 év alatt semmit nem értem el csak dolgozok, de minek.

Egyébként életemben nem szavaztam szemétládákra, mert sosem láttam értelmét, és az évek alatt be is igazolódott hogy aki dolgozik az ugyanolyan szarban él, amit ráadásul az ember lapátol ki maga alól.


Különben is elmúltam kicsivel 30, a még érdemi éveimet nem itt szeretném elpocsékolni másért.

2016. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%
Fidesz. Ő az egyetlen igaz magyar hazafi keresztény párt.
2016. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Fidesz. És ahogy beszélek iskolatársaimmal, osztálytársaimmal ők is a Fideszre.

19/f

2016. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Én a Jobbikra, mert ők nem korruptak.
2016. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Igen, a Fideszre


19/F

2016. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Fideszre. Hogy miért, pedig egyértelmű.
2016. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Ti mitszedtek???

De komolyan...fideszre

Oksa szivedjogod

De hadd kerdezzem meg mert nem vagy okos vagy mert van a csaladba dohanybolt vagy valami hasonlo kis jolettamogato

Vagy miert???

Nemtudom feldolgozni h eleteros fiatal ferfiakat mi viheti ra h a maffiara szavazzon

Csak parmeno dolog:klik egeszsegugy felcsutbol dubaj manyup questor vajnahorcsog gazdagitasa stromanokmilliardok tiborcz meg a fs lampai meg persze a maffiahoz tartozo oromlanyok alaptalanjolete recsol meg ladyrogan


Es h a kerdesre is valaszoljak:Egyutt-re liberalis nem basztakmeg szet az orszagot es racionalisak

19/f

2016. dec. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Szavazzatok a Fideszre, folytatódjon az ország pusztulása.
2016. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BlodDrunk ***** válasza:
65%

Jobbik

Oka:Soha nem voltak kormányon okozhatnak meglepetést pozitív írányba illetve vannak jó terveik.

Szarabb helyzetbe úgy sem tudják sodorni az országot,mint a Fidesz szóval ennyit megérdemelnének.

2016. dec. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

"De hadd kerdezzem meg mert nem vagy okos vagy mert van a csaladba dohanybolt vagy valami hasonlo kis jolettamogato

Vagy miert???

Nemtudom feldolgozni h eleteros fiatal ferfiakat mi viheti ra h a maffiara szavazzon "


Naív vagy, az a baj. Akinek a kezébe hatalom jut, az korrupt is lesz. Juhász Pétert meg inkább ne akard miniszterelnöknek. Egy kg fűért eladja az országot.

19/f asszem #3-as

2016. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!