Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy lehet, hogy Demszky...

Hogy lehet, hogy Demszky Gábor idején sokkal mássab volt minden? Nem volt ennyi ellenőrzés, nnem volt BKK, nem volt közterület felügyelő az ellenőrőkkel. Azt kell mondanom azok voltak a jó idők.

Figyelt kérdés

2016. dec. 16. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Így próbálják kompenzálni a veszteséget, több ellenőr több behajtható pénz.
2016. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Hát BKK tényleg nem volt. Közterület-felügyelők sem. Ellenőrzések viszont voltak, és szerintem nem nőtt a számuk szignifikánsan. Egyébként nem tudom, mi bajod van az ellenőrzéssel, a bliccelés elítélendő dolog, közvetetten meglopod vele azokat, akik ugyanazért fizetnek, és pont az lenne az ideális, ha senki nem bliccelne.
2016. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az egy másik fajta államberendezkedés volt másfajta célokkal és eszközökkel.

Természetesen akkor is volt ellenőrzés, volt közterület felügyelet. Az ellenőrzések fokozódásának több oka van. Egyrészt diktatúrában az a természetes, másrészt silányodott a közmorál, több a szabálytalanság. Harmadrészt bonyolultabbá és vonalasabbá vált a szabályozás. De ezek összefüggő dolgok.

2016. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm, tehát szerinted az előny, ha szabadon bliccelhetsz? Nekem, mint adófizető és bérlet fizető állampolgárnak ez nem előny, hanem hátrány. Ettől függetlenül pontosan ugyanolyan rossz főpolgármester volt Demszky, mint Tarlós.
2016. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

értelmes kérdés, egy értelmes trolltól. legalábbis remélem, hogy troll vagy, mert a másik lehetőség, h egy végtelen buta ember.


tehát én is csak azt tudom mondani, hogy még a mostani ellenőrzés is kevés a BKV-n, csak meg kell nézni, mi van amikor buszon, villamosan jön az ellenőr (hányan szállnak le), metrón nagyjából oké, de kíváncsi lennék, hányan mutatnak fel a semmire sem figyelő, mozgólépcsőnél álldogáló ellenőröknek érvénytelen jegyeket.

2016. dec. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!