Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha megvalósulna a Megyesi...

Ha megvalósulna a Megyesi által leírt MSZP DK Jobbik 3-as kollekció mint az adott párt szimpatizánsa a 3-ból mi lenne a reakciód?

Figyelt kérdés

Szerintem ez egyenlő az öngyilkossággal.

De érdekelne más véleménye.



2016. dec. 29. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem barmilyen mas megoldas erdekel, amiben a fidesz szo nem szerepel. Ha ez a ketfarku kutyapart, akkor az, ha a haromfeju szopos kecske, akkor az, de ha Gáspár Laci lenne a tarsminiszterelnok Sebestyen Balazzsal, akkor meg az :D
2016. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Csak azért is a fideszre szavaznék.
2016. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha engem erintene a kovetkezo valasztas, en a Jobbikra huznek ikszet az 1000%. A fidesz a gatlastalanul korruptak gyulekezete. Igen, igen, tudom, lehet a Jobbik is az lenne, de legalabb megprobalnek mast...
2016. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem szimpatizálok egyetlen párttal sem.

Abban igaza van Meggyesinek, hogy a Fideszt leváltani csak egy hiteles ellenzéki párt tudná, aki mögé a szavazók többsége beállna.

De egy koalíció nem lenne sikeres. Annyira más a programjuk, a szavazótáboruk, hogy nem lenne értelme.

2016. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor a Fideszre szavaznék, pedig eddig sose szavaztam rájuk.
2016. dec. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ki az a Megyesi?
2016. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A Gyurcsány előtti miniszterelnök.
2016. dec. 29. 19:00
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Én még sosem szavaztam a Fideszre, de amint ilyen konstelláció előáll, kénytelen - kelletlen, de egy újabb szavazójukká válok.


Esetleg az lenne még jó - és ha a Jobbik "kimúlik" azért nem volna teljesen esélytelen - egy esetlegesen a parlamentbe kerülési küszöb közelébe kerülő MIÉP - hez vándorolnának a nemzeti radikális szavazók.

2016. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
Most, hogy Vona már Köves Slomónak is keresztcsontig nyalt be, már nem tartom elképzelhetetlennek a Jobbik-MSZP koalíciót. Csakhát a Jobbik ezzel a szavazatainak mégnagyobb részét fogja elveszíteni, többek közt az enyémet is. Gabikám! Remélem azért posztolsz majd egy szelfit a kamionról!
2016. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Birom az olyanokat, akik sose szavaznanak a fideszre, de mivel nincs mas ezert rajuk szavaz, igy ellehetetlenitve azokat, akik tenyleg levaltanak oket... Nem lenne egyszerubb, akkor inkabb otthon maradni?
2016. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!