Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » JOBBIKOSOK! Hogy is van ez?...

JOBBIKOSOK! Hogy is van ez? Elfogadtok vagy nem?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy én egy szír (arab) származású, de Magyarországon született lány vagyok. Iszlám vallású vagyok, és igen erősen betartom a vallást, Ramadan (havi böjt), napi 5× ima, adakozás, stb.



A legtöbb dologban egyet értek a Jobbikkal.


A cigány-magyar ellentétről beszélni kell és megoldani a problémát. Érdekes, múltkor romák ordibálták oda hozzám, hogy: "Takarodj vissza a hazádba mocskos migráns more". Nem is tudom, ők sem idevalósiak ennyi erővel.


A másik kérdés, a bevándorlás. Szerintem a háború elől menekülő szerencsétlenül járt embereket be kéne engedni, de IDEIGLENESEN, fokozott ellenőrzéssel (itt nagyon nagy ellenőrzésre gondolok). Természetesen nem százezreket. Ha abbamaradt a háború, 90%-ukat hazaengedni.


Az oktatásügyi problémát is szerintem csak a Jobbik tudná megoldani.


Őszintén mondom, attól, hogy arab vagyok, Magyarországhoz kötődöm és imádom ezt az országot. A kormányt utálom. Hazámnak tekintem ezt az országot.


Mikor betiltották a müezzint Toroczkaiék, egyet értek velük. Vallásunk része, az igaz, de nem muszlim többségű település. A másik nyugalmát nem illik megzavarni. Az egész arcod elfedő dolgot (nikábot) sem támogatom, a hijab is bőven elégséges nekünk, nőknek.


Jobbikra szavaztam 2010-ben és 2014-ben is. De ha a legtöbb Jobbikos utál engem, úgy érzem, nem szívesen szavaznék rájuk.


Lehet most nem mindenben fogtok egyet érteni velem, de most nem ez a lényeg. Dolgozom, diplomás vagyok.


2016. dec. 29. 23:14
1 2
 1/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Szerintem te nem vagy arab származású sem, de hogy muszlim nem vagy, abban tökéletesen biztos vagyok.
2016. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mesélj, miért?
2016. dec. 29. 23:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu a kérdés.

Muszlim nő nem beszél ilyen nyíltan a vallásról.

2016. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És elárulod miért szavazol a Jobbikra ha úgy érzed utálnak téged? Arról nem is szólva mennyi baromságot voltál képes felsorolni róluk. Mi az, hogy "oktatásügyi problémát is csak a Jobbik tudná megoldani"? Mégis hogy? Mesélj. Tudod, te is azok közé tartozol akik elsőre elhisznek minden hülyeséget csak mert látják a nagyplakáton vagy a tv-ben. Úgy érzed nem szívesen szavaznál rájuk? AKKOR NE SZAVAZZ RÁJUK EMBER, SENKI NEM KÉRT RÁ!
2016. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shai-Hulud ***** válasza:
71%
Nos ha valóban muszlim vagy, és mint írod "erősen betartod a vallást", akkor mondd meg, hol áll az imahelyen az imafülke, és mit jelképez?
2016. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kamu kérdés. Romák sosem mondják nőnek, hogy "more". Ez a férfiak megszólítása. :D
2016. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
teljes mértékben egyetértek veled
2016. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os,tapasztalatom szerint a sok roma azt se tudja,hogy mit jelent a more
2016. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagyok jobbikos de


"A másik kérdés, a bevándorlás. Szerintem a háború elől menekülő szerencsétlenül járt embereket be kéne engedni, de IDEIGLENESEN, fokozott ellenőrzéssel (itt nagyon nagy ellenőrzésre gondolok). Természetesen nem százezreket. Ha abbamaradt a háború, 90%-ukat hazaengedni. "


Ezen egy csöppet gondolkozz le.

Párizsi, Brüsszeli és Berlini merényletek után.


Én kérek elnézést de ahova a kedves honfitársaid beteszik a lábukat (Már ha tényleg arab v és nem egy unatkozó 12 éves troll). Ott nagy valószínőséggel megugrik az erőszakos cselekmények a lopások, nemi erőszakok száma. Kalifátust kiáltanának ki.


És előbb utóbb valami fel is robban. Lásd fenti 3 eset.

Volt egy Libanoni osztálytársam 1X ilyet szólt h Libanonban előfordul buszokon öngyilkos robbantás.

Hát én nem vágyom ilyenre.


Tudom tudom 0% náci vagyok ... stb.

2016. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9es, azért azt vágod, hogy egy szírnek szír a honfitársa, nem libanoni, palesztin vagy afgán, ugye?:D
2016. dec. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!