Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » JOBBIKOSOK! Hogy is van ez?...

JOBBIKOSOK! Hogy is van ez? Elfogadtok vagy nem?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy én egy szír (arab) származású, de Magyarországon született lány vagyok. Iszlám vallású vagyok, és igen erősen betartom a vallást, Ramadan (havi böjt), napi 5× ima, adakozás, stb.



A legtöbb dologban egyet értek a Jobbikkal.


A cigány-magyar ellentétről beszélni kell és megoldani a problémát. Érdekes, múltkor romák ordibálták oda hozzám, hogy: "Takarodj vissza a hazádba mocskos migráns more". Nem is tudom, ők sem idevalósiak ennyi erővel.


A másik kérdés, a bevándorlás. Szerintem a háború elől menekülő szerencsétlenül járt embereket be kéne engedni, de IDEIGLENESEN, fokozott ellenőrzéssel (itt nagyon nagy ellenőrzésre gondolok). Természetesen nem százezreket. Ha abbamaradt a háború, 90%-ukat hazaengedni.


Az oktatásügyi problémát is szerintem csak a Jobbik tudná megoldani.


Őszintén mondom, attól, hogy arab vagyok, Magyarországhoz kötődöm és imádom ezt az országot. A kormányt utálom. Hazámnak tekintem ezt az országot.


Mikor betiltották a müezzint Toroczkaiék, egyet értek velük. Vallásunk része, az igaz, de nem muszlim többségű település. A másik nyugalmát nem illik megzavarni. Az egész arcod elfedő dolgot (nikábot) sem támogatom, a hijab is bőven elégséges nekünk, nőknek.


Jobbikra szavaztam 2010-ben és 2014-ben is. De ha a legtöbb Jobbikos utál engem, úgy érzem, nem szívesen szavaznék rájuk.


Lehet most nem mindenben fogtok egyet érteni velem, de most nem ez a lényeg. Dolgozom, diplomás vagyok.


2016. dec. 29. 23:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%

Azigen Erika mar hozza szoktunk a magasszintu véleményedhez meg h emberileg egy zeró vagy de most sikerült alulmulnod magad

Minden jóérzésű ember ezután tőled fog undorodni teljes mértékkel mar ha ezelőtt nem tettek

2016. dec. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5%
12# Nem az a baj hogy barna a bőrszíne, vagy arab származású, a vallása a baj. Egy szőke, kék szemű muszlimmal szemben is pont ilyen undort éreznék. Ha a kérdező nem lenne muszlim simán elfogadnám etnikumától függetlenül.
2016. dec. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kit erdekel h muszlim?

Szerinted mind habzoszaju terrorista?

Némelyik keresztenyebbul viselkedik mint sok habikereszteny

Sok muzulmant ismerek

Kiváncsi vagyok te mennyit

2016. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg az iszlám az egyetlen olyan vallás ami nem esett át semmilyen reformáción és a mai iszlám vagy a muszlimok teljesen olyanok mint középkori társaik. Abban kiegyezhetünk hogy a középkori emberek (keresztény, muszlim mind1) olyan barbárok voltak akikből hiányzott a humanitás és egymással szemben állati kegyetlenségeket követtek el a vallás nevében. Most itt vagyunk a 21. században a keresztény fanatikus agyhalottak már régen ki vannak selejtezve hírmondónak mondjuk itt vannak még a jehovások, amisok meg pár kis hitgyülis szekta akiket fel kéne számolni és betiltani. Viszont a muszlimok elsöprő többsége középkori aggyal él a 21. században: teljesen normális a megkövezés, női diszkrimináció, rabszolgaság, megkorbácsolás, csonkítás stb. Tehát a muszlimok többsége elveti az emberi humánumot, pontosan ezért maguk sem jogosultak humánumra (szemet szemért, fogat fogért), így nem is illetik meg őket emberi jogok, mivel a középkori gondolkodású antihumanista iszlám miatt lemondtak a saját humanitásukról. Az emberi jogok csak azokat illetik meg akik humánusak, a gyerekmolesztálók, tömeggyilkosok, kannibálok nem érdemelnek emberi jogokat ahogy a középkori gondolkodású antihumanista muszlimok sem. Vagy az emberjogi törvények szerint élsz és ez az értékrended vagy a saria törvény alapján élsz és akkor nincsnnek emberi jogaid csak az a törvénykezés vonatkozik rád ami a Koránban benne van.
2016. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hova tűnt a 6 éves kissrác aki föltette a kérdést?
2016. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!