Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Momentum szimpatikus valakin...

A Momentum szimpatikus valakinek? Van esélyük? Az egykori SZDSZ szimpatizánsok szimpatizálnak velük. Van esélyük?

Figyelt kérdés

Magyarországon van kb. 350 ezer (200001 :D) "szabad, demokrata"


Rajtuk veszekszik az Együtt-PM, Fodor Gábor, az LMP és a DK nagy része.


Úgy néz ki, hogy mindenki 3 külön-külön indul majd.


Márpedig a libsik annyian vannak, hogy arra képesek, hogy 1 db pártot bejuttassanak a parlamentbe, nem többen.

Ha többet akarnak, kiesnek.


2017. febr. 24. 12:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%
Na most kérdező, ha egy kérdés úgy kezdődik, hogy "van esélyük" és nem úgy "tudnak valamit", akkor itt meg is állhatunk. Az általad emlegetett Együtt éppen ezért lehet a világ legokosabb pártja is, akkor se kell a magadfajtának. Mert az esélyt latolgatja, nem a hozzáértést. Pontosan ezért tartunk itt, ahol tartunk.
2017. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
68%
Drága kérdező. Könnyen törsz pálcát emberek fölött. Ki vagy te, hogy mindenkit "nem normálisnak" mersz nevezni azért, mert nem jobboldali-konzervatív? Én nyilván nem sértődöm meg és nem is kell válaszolnod... amolyan költői kérdés volt. Ha jómagyar nyelven akarnám kérdezni - amely rám amúgy egyáltalán nem jellemző - , mi az any..d pi.....ját képzelsz magadról, hogy azt gondolod, csak te gondolkodhatsz jól? (utóbbi vulgáris szófordulat inkább hangulatfestésre szolgál, mint sértegetésre) Én nem gondolom hogy csak én gondolkozom jól. Merthogy nem csak egy jó irány van. Tudod, ez az egysíkú gondolkodás az amin nem tud az ország túllépni. Ezért nem jutunk előre.
2017. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
Akkor fejtse már ki valaki, hogy mit kellene imádnunk néhány nagypofájú kölykön?
2017. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
Semmi Szdsz vonal mi. Csak a fő Momentumos a Mécs Imre fia. Szdsz meghatározó alakja.
2017. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
53%
{Alakja volt)
2017. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

14: Fekete-Győr családja pedig full fideszes, ahogy elmondta.... na és.... ez mind nem jelent semmit.


Nagypofájú? Mégis hogyan képzelsz el egy, a kormányt leváltani akaró friss mozgalmat? A fal mellett kullogva kérjen elnézést és köszönjön csókolommal a miniszterelnöknek? Amúgy szó sincs imádatról. Határozott, karakán, de mégis visszafogott stílusú kiállást látok, ha objektívan nézem őket. Még sokat kell majd tanulniuk amúgy, minden politikus így kezdi.

2017. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%
16, olvastam fekete-győr indexes interjúját, amiben orbánhoz hasonlítják (xD). Gazdag családból való, ösztöndíjjal külföldön tanult, a németeket tekinti példának, a "millenium" nevet akarták adni a pártjuknak (vkinek hillary szavazói nem ugranak be?), szerinte az szdsz nem kéne h szitokszó legyen, és nem szégyen liberálisnak lenni... Ez az az ember, aki nem szokott egyezni a magyarok ízlésével, hogy finoman fogalmazzak.
2017. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
Kíváncsi leszek ha ezek az ártatlan friss új liberális arcok se viszik 2%-nál többre az kinek a bűne lesz?
2017. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem érzem azt hogy kérkedne a liberalizmussal. Én gyakorlatias megközelítést érzek az aktuális problémákra és nem nagy szavakat. Meglátjuk meddig jutnak. Szerintem mindenképpen kell ilyen irányvonal egy egészséges többpártrendszeri parlamentben, akármilyen erőviszonyban is. Ennél messzebre jelenleg nem érdemes latolgatnunk sztem.
2017. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

#3


"A környezetemben ( nem kevés ember) kb. mindenkinek szimpatikus a Momentum. Friss észjárású, értelmes csapat, ráadásul egyik sem volt még úttörő sem. Bármi lehet belőlük. A rezsim szemét persze csípi a tény, hogy túlságosan makulátlanok és ijesztő az a sok tiszta tekintet. A hiteltelen baloldaliak pedig a lábukba próbálnak kapaszkodni majd hogy kinn legyenek a sárból. Hát, ilyen az élet, egyszer minden véget ér."


Tökéletesen megfogalmaztad. :)

Mit lehet ehhez hozzátenni ? :D

2017. febr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!