Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Momentum szimpatikus valakin...

A Momentum szimpatikus valakinek? Van esélyük? Az egykori SZDSZ szimpatizánsok szimpatizálnak velük. Van esélyük?

Figyelt kérdés

Magyarországon van kb. 350 ezer (200001 :D) "szabad, demokrata"


Rajtuk veszekszik az Együtt-PM, Fodor Gábor, az LMP és a DK nagy része.


Úgy néz ki, hogy mindenki 3 külön-külön indul majd.


Márpedig a libsik annyian vannak, hogy arra képesek, hogy 1 db pártot bejuttassanak a parlamentbe, nem többen.

Ha többet akarnak, kiesnek.


2017. febr. 24. 12:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem van esélyük bejutni a parlamentbe...



LÁTOGATÓJEGGYEL!!! Hehe! :-)

2017. febr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem ha hasznos tagjai szeretnének lenni a társadalomnak, menjenek el inkább dolgozni.

Persze, ahogy elnézem őket, nekik az büdös lenne.

2017. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29%

Nem szimpatikusak.


Most utólag azt nyilatkozzák, hogy az olimpiáról csak "párbeszédet" akartak kezdeményezni.


Ehhez képest, mi is volt a kérdés, amire az aláírásokat gyűjtötték? (Akarja-e, hogy....vonja vissza....)


Mondjuk, azon mi legyen szimpatikus, hogy egyáltalán van olyan emberük, akinek olyan esik ki a száján, hogy rühelli a vidékieket?


Vagy mi legyen a szimpatikus azon, hogy a bemutatott embereik Londonból, Brüsszelből, Párizsból tántorogtak pont most haza.

2017. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: A kampányuk alatt folyamatosan hangoztatták - párhuzamosan azzal hogy mi az ő véleményük melyről a kérdés is szól - hogy a népszavazás arra is remek alkalom lenne hogy valaki kiálljon az olimpia mellett. Ezenkívül te is tudod hogy a Mécs irománya a vidékről egy szatíra, amelyben egyes városiakat figuráz ki. Utóbbi esetről max. Akkor nem lehet fogalmad, ha a 888-on olvastál csak az egészről. Tájékozódj.
2017. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
46%

17.12


Eddig még nem néztem meg a 888-at, de meg fogom.


Kit érdekel, mit mondanak, az számít, mi van leírva. Akkor tényleg igaz, hogy még félre is vezették az aláíráson gondolkodókat.


Az írott kérdést írták alá, nem azt, amit pityipalkó dumál.


Lehet mentegetőzni, hogy "paródia, vicc" stb volt a " rühellem...".

Ki hiszi el? Én olvastam elég Karinthy-t, én nem.

2017. febr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!