Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Magyar Munkáspártra csak...

A Magyar Munkáspártra csak idősebbek szoktak szavazni? Vannak olyan fiatalok akik szavaztak már a Munkáspártra?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Igen, biztos vannak néhányan ilyenek is.
2017. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Donald J. Trump ***** válasza:
77%
Ja, pár éve elég menő lett a Che Guevarra-s póló, akad pár ilyen fiatal - de az eredményeiken meglátszik, hogy nem nagy csoportról van szó (max. 1-2 ezer fő).
2017. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem csak a naivak képesek rá szavazni.


Amúgy biztos voltak fiatal suhanc szavazói is. Akiket beetettek a kommancs maszlaggal, azok meg bevették. :)

2017. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Che Guevarra-s polót hordtak, és bulit szervezett korábban az MSZP is... tehát ez nem csak a komcsikra jellemző.... Che elsősorban a most jellemző "oligarhiák" ellen volt. Remélem nem meglepő dologról írok, de Cipő - 2013. március 11-én elhunyt Republik énekes Bódi László is aktív tagja volt a Magyar Munkáspártnak. Igaz nem verte nagy dobra... de ő is hitt abban, hogy kiegyenlíthetőek az anyagi egyenlőségek stb. stb. most nem írom le az ideológiájukat. Én ezzel nem nagyon értek egyet, mert ugye vannak szorgalmasak és lusták... De és itt a de..... ami ma folyik Magyarországon, hogy van aki naponta rak el 400 eFt-os fizetést, mint a Házelnök felesége... öcsik-bácsik-hugok-szeretők-kollégistalakótársak-stb. stb. vezetik az országot. Na ezt nem kellene hagyni. ui. csak válaszoltam, hogy pl. Cipő sem a szibériai frontról tért haza és nem 100 éves volt :-)
2017. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az alma nem esik messze a fájától
2017. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mayer Ildikó:Nem vetted észre ,1990 -ben kitört a kapitalizmus.A kommunisták ,hogy ne legyen forradalom ,feltalálták a kapitalizmust.
2017. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát csoda amiket olvasok itt fenn. Meg kéne érteni, hogy tökmindegy milyen párt. Lehet Lilu, bubu, meg kisgézácska párt is, az a lényeg, hogy megszerezze a hatalmat. Lásd Fidesz. Megszerezte. Most jó? Lássuk már végre azt a pártot, amely a nép érdekében dolgozik és nem saját érdekében. Hol van ez?
2017. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!