Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem unalmas már ez a Ceu...

Nem unalmas már ez a Ceu téma? Külön pofátlanság hogy nagyobb dolgokért (fillérekért dolgozni, nyugati árak mellett) nem mennek ki hangot adni a dolognak.

Figyelt kérdés

Ez is azt bizonyítja hogy mindenki csak magával törődik, vagy fogalmazhatnánk úgy is a saját érdekeit nézi. Lehet hogy őket nem érdekli most semmi csak a tanulás.

Azonban egy közös az itthoni emberekben, hogy mindenki pénzből él, csak nem mindegy mennyiért szopja le magát a munkájában, érvényes ez buszvezetőre, pénztárosra mindenkire.. Nem ilyenkor kéne a lánchídnál hömpölyögni, ha már ideáig elvitték a követelésüket, miért nem harcolják ki Orbán lemondását is? Elvégre csak foltozgatják a lyukas fazekat.


Eszméletlenül szomorú látni az itthoni emberek felfogását hozzáállását.


2017. ápr. 11. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
most van a reklámra lóvé az hogy nem fizetnek az nyugatnak is jó vagy nem? gyuribának meg van befolyása a sajtóban úgyhogy most van rá keret az hogy a magyart nem fizetik meg az nem téma
2017. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, de te már orvosi eset vagy. Most komolyan az a bajod, hogy az emberek kimennek az utcára kinyilvánítani a véleményüket?

Minimálbéresből több van, mint diákból. Ha ők nem mennek ki az utcára, akkor miért várod el a diákoktól (és pont a legtehetségesebb egyetemistáktól, akik nem annyiért fognak dolgozni), hogy ők is HELYETTED menjenek? Ugyanilyen érvet már hallottam a nyugdíjasoktól is, hogy "bezzeg a nyugdíj miatt nem tüntetnek! ezért szavazok megint a Fideszre!".

2017. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
.Azt a kenyelmes ku rva életbe... mas kiharcolja Neked a megelhetest.... semmi kockázat, lustaság, semmi tetrekészség... kedves kérdező, Te tipikusn az az ember vagy aki megerdemlia sorsát.
2017. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Megértem, ha valakinek nem tetszik a kormány eme lépése, de tény, hogy nagyon nagyra felfújta a sajtó ezt a témát.
2017. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2

Ki mondta hogy helyettem menjenek? Nekem az a bajom hogy már az is ezzel foglalkozik aki 40 éve dolgozik, és semmilyen formában nem érinti ez a szar.

Illetve attól hogy tanul, még nem ugyanazon áron veszi a kaját magának mint én?

2017. ápr. 11. 19:23
 6/14 Szimeon ***** válasza:
48%
Összetett téma ez. A demokratikus, áldemokratikus ellenézék régóta keres valami témát, amiből nagy ügyet kreálhat. Próbálkoztak a vasárnapi boltzárral, olimpiával - de kormány mindig gyorsan kihátrált. Nem tudtak hisztériát csinálni. Ez a CEU egy amolyan csali a buta ellenzéknek. Az ellenzék pedig rá is harapott. Az egész lényege, hogy a Soros ellen már kb. egy éve folyik az intenzív kampány - a lakosság jelentős részébe beledolgozták, hogy Soros, illegális migráció, spekulatív tőke, manipulálás egyet jelent. Az, hogy most a baloldal a Soros féle CEU mellé áll, gyakorlatilag ismét úgy táncolt, ahogy a Fidesz trombitál. Hiszen egy olyan ügy, intézmény mellé állnak, amely a legtöbb magyar választó szemében nem lényeges, sőt, akár ellenszenves is.
2017. ápr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

# 5/6 Időpont ma 19:23


Tessék? Nem pont az lenne a jó, ha végre mindenki valami mellé állna? Pont, az a legjobb, hogy az is végre foglalkozik vele akit nem érint! Komolyan, a franciáktól kell demokráciát tanulnunk?


# 6/6 Időpont ma 19:25


Ez meg a szokásos van rajta sapka-nincs rajta sapka mantra, nehogy valóban kelljen gondolkodni. Igen, azért amiért kiállnak a véleményük mellett, a zorbán kottája... Ha nem lennél... nem, igazából nem kéne kitalálni.

2017. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez is azt bizonyítja hogy mindenki csak magával törődik, vagy fogalmazhatnánk úgy is a saját érdekeit nézi. Lehet hogy őket nem érdekli most semmi csak a tanulás."

"Nekem az a bajom hogy már az is ezzel foglalkozik aki 40 éve dolgozik, és semmilyen formában nem érinti ez a szar."


Most akkor az a probléma, hogy mindenki cska magával törődik és nem fogllakozik mással vagy az, hogy az emberek törődnek olyan problémákkal amik nem vonatkoznak rájuk? ELőször döntsd el mi maitt reklamálsz utána írj ki kérdést.

2017. ápr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Úgy látom nem, hiszen számolatlanul sorjáznak itt a GYK-n is a CEU- s kérdések. Mint például ez is...
2017. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én se értem hogy jönnek ide a 40 évesek, azt hittem arról diáktömegről van szó, aki "csak magával törődik".
2017. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!