Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltúlzottnak tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltúlzottnak tartjátok a reagálásomat? Férfiak, ti is ezt tettétek volna a helyemben? Nők, kiállnátok a férjetek mellett egy hasonló esetben?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nagyon idegesítő tag, aki alfahímnek hiszi magát (pedig semmivel sem tűnik ki, legfeljebb abban, hogy be nem áll a pofája). Már többször kapott figyelmeztetést amiatt, mert aggresszíven nyomul a kolléganőkre meg taperolja őket. Ráadásul elsősorban házas nőkre nyomul, többször hangoztatta már, hogy mennyire izgatónak tartaná azt, ha egy másik férfi nőjét dugná, ezzel bizonyítaná, hogy ő mekkora "alfahím" a sok "béta" között.

A feleségem még sosem járt a munkahelyemen, de tegnap beugrott, mert otthon felejtettem egy fontos dokumentumot és ő éppen ráért és volt olyan kedves, hogy elhozza nekem. Amikor átadta nekem a dokumentumokat akkor megjelent az önjelölt "alfahím", de olyanokat mondott, amitől elszakadt nálam a cérna. Azzal kezdte, hogy milyen jó bige a feleségem, az ilyen nőt éjjel nappal tolni kéne. Majd felém fordult és azt mondta, hogy "használni" akarja a feleségemet, én amúgy is bétahím vagyok, ezért engednem kéne, hogy egy olyan alfahím, mint ő akkor használja nőmet amikor csak megkívánja. Azzal tetézte az egészet, hogy kijelentette, hogy neki most nagyon feláll arra a gondolatra, hogy ő mint alfahím teherbe ejti a feleségemet és én bérapaként nevelem fel az ő gyerekét, mert bétahímként ez a feladatom. Ekkor már nem bírtam türtőztetni magam és behúztam neki néhányat, majd amíg a hasát fájlalta a feleségem lekevert neki két nagy pofont.

Erre mindenki odatódult az irodából, de akik látták és hallották az eseményeket azok mellettem álltak, elmondták a főnöknek, hogy a tag nagyon durván provokált engem és a feleségem. Én szerencsére nem kaptam semmi megrovást, de mondták, hogy legközelebb ne hagyjam, hogy erőszakká fajuljanak a dolgok. A tagot újra megrótták, kényszerszabadságra küldték és figyelmeztették, hogy ez az utolsó esélye, legközelebb a legapróbb rossz szóért is ki fogják rúgni.

Túlzásba estem? Túl erőszakosan reagáltam volna?



2015. nov. 14. 18:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég mesébe illő történet.

De megérdemelte a kis ge**ci az biztos. Utálom az ilyeneket.

2015. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, az az ember beteg. Minden normális férfi azt tette volna, amit te. Szerencse, hogy a vezetőség így kezelte a dolgot, mert akár ki is rúghattak volna.
2015. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jól tetted :D De sokkal nagyobbat ütött volna, ha feleséged mondjuk letépi a tökeit.
2015. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Köszi az esti mesét! :)
2015. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 opened paradise ***** válasza:
100%

Én nem tettem volna ezt...én kidobtam volna az ablakon.

Igazad van és undorító,hogy még hagyják ott dolgozni,ha ráadásul nem is az első.

2015. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Valószínűleg nagy szerencséje volt! Mert én ismerek olyan embert, aki a helyszínen kivégezte volna, ha ilyeneket mondd a felesége előtt! Az ilyenek általában töketlen kis béna fäszÍk, és azt hiszik hogy jópofák!

Bele kellett volna verni a betonba! :-)

2015. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Jól tetted.
2015. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem keletkezett anyagi kár az irodában, egy csupasz falrészletnek esett neki, miután meghátrált attól, hogy behúztam neki. Továbbá mindenki tisztában volt vele, hogy a ő ilyen kekeckedős típus és mások is voltak közelben akik tisztán hallották meg látták, hogy mi történt. Gondolom ezért nem róttak meg.
2015. nov. 14. 18:37
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, megérdemelte a mocsok.
2015. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 opened paradise ***** válasza:
0%

Igen?

És ha én ilyen "bankrabló típus" vagyok,akkor nem kapok érte büntetést,a normális emberekkel szemben?

Ez mekkora hülyeség már?!

2015. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!