Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha az ellenzék (mindenki) azt...

Ha az ellenzék (mindenki) azt mondaná, hogy ne mennyen senki szavazni akkor csak a Fidesz lenne a parlamentben?

Figyelt kérdés
Szóval ha minden ellenzéki párt ezt akarná és tényleg nem is mennének el az emberek akkor mi lenne? 100% Fidesz? Vagy újra kéne választani?

2017. máj. 9. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, a következő választásokig elvileg egypárt rendszer lenne
2017. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Mennyen 😂😂😂
2017. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen és így igazából, csak jót tennének a Fidesznek.
2017. máj. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem így van.

Hiába MONDANÁK, hogy senki ne menjen szavazni, biztos sok ellenzéki lenne, aki akkor is elmenne. Szerintem te arra gondolsz, ha az összes ellenzéki nem indítana egy jelöltet sem, és függetlenek sem indulnának. Szerintem biztos, hogy a Fidesz ilyen esetben számos ál-függetleneket, ál-ellenzéki pártokat indítana, akikre sokan szavaznának, mert megtévesztenék őket annak ellenére, hogy a valódi ellenzékiek mit javasolnak.

2017. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak a papucsállatkák szoktak mennyi,

az emberek meg menni, de jó lenne okosnak lenni!

hihi:)

2017. máj. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen és ez szerintem felháborító. Normális helyeken úgy van, hogy a választásokon teljesülnie kell egy minimális részvételi létszámnak, hogy érvényes legyen. Hogy a fenébe fejezhetem ki ezután, hogy érdekel a politika és az országom jövője, de a jelenlegi pártok közül egyik sem nyerte el a bizalmam.
2017. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!