Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Botka vagy Gyurcsány? Melyik...

Botka vagy Gyurcsány? Melyik lenne jobb az ellenzék vezetésére, összefogására?

Figyelt kérdés
Vagy valaki más?

2017. márc. 19. 10:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nincs ellenzék, vagy ezer darabban vérzik. Inkább egy ellenzéket kellene összehozni előbb, aztán lehet vezetőt keresni rá.
2017. márc. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

az a gond hogy Gyurcsány nem rossz, de megkaraktelgyilkolták

Botka se rossz, de nem támogatja ellenzék teljesen


Juhász se lenne rossz, mert nagy dolgokat csinál, de néha olyan komolytalan meg béna akciók mögé is beáll


nincs egy nagy, erőskezű, szimpátiát ébresztő baloldali ellenzéki vezető sajnos

s ez meg is látszik, ezért van tényleg ennyi párt, s ezért stagnálnak :/

2017. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Karaktergyilkolták? Inkább karakteröngyilkos lett.
2017. márc. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is Gyurcsány, és szerintem a karaktergyilkosság is csak a társadalom butábbik részénél érte el a hatást. Intelligencia kérdése, hogy valaki megérti e az öszsödi beszédet és azt miért adta ki a saját pártja bizonyos csoportja. Ezen kívül az MSZP ugyanúgy a régi MSZMP és KISz éra hagyatéka mint a Fidesz párt Orbánnal az élen. Töröljük már le őket végre a színről.
2017. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már a felvetésed is nevetséges. :)
2017. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát nézd, per pillanat ez a választék :)
2017. márc. 19. 11:29
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Ami tragikomédia valójában, és qrcsánynak a diliházban vagy a börtönben kellene max. összefognia. :D


Botkát meg majd megfúrják balon belül a koncért való harcon szerintem.

2017. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Feri abszolute kevesebbet csinált mint Viktor

kevesebb lopás, kevesebb korrupció

volt egy kormányzati negyed ügy bumm

Öszödön meg legalább bevallotta hogy ez így nem jó ahogy megy az egész, mert nem történik semmi


onnantól az már csak karaktergyilkolás volt... nem azt mondom h szent, de annyira nem borzalom, mint ahogy beállítják most sokan

szerintem lényegesen kevesebb róható fel a számlájára mint mostani vezetésnek, stadion, kisvasút, túlárazott úszó vb, minden túlárazva, bp-esztergom vasút tgv áron, nem is közeli ismerősi kör óriási mértékű meggazdagodása... és a többi

szóval bár nem hótiszta, de egyáltalán nem rosszabb mint azok, aki mostani vezetésből démonképet kreálnak róla;

mondom ezt úgy, hogy én se akarnám őt az összefogás élére, mert régimódi

2017. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És ha nem rosszabb akkor ebből mi következik, hogy vissza kell sírni? Ez elég gyopár gondolkodásmód.
2017. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az nem felel meg a valóságnak, hogy nem volt rosszabb. Orbánnál jobb volt, és őelőtte mindenki más is, még maga Orbán is az átalakulása előtt. Az a hülye aki ezt nem sírja vissza.
2017. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!