Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem szeretem a kormányt, DE...

Nem szeretem a kormányt, DE most NAGYON örülök, hogy ők vannak hatalmon, ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Mert egy migránsbefogadó ballib kormány esetén egy terrorcselekmény akár nálunk is megtörténhetett volna.



Puzsér Róbert független publicista írását idézem (és teljesen egyetértek vele):


"Tegnap este én is koncerten voltam: a Depeche Mode budapesti fellépésén. Én is a kijáratnál tolongtam, én is a tömegben toporogtam. Az Üllői úton is borzalmas pusztítást végzett volna egy pokolgép – akár ott is robbanhatott volna. Önző gondolat, de látva a manchesteri tinilányokat ért kegyetlen támadást, örülnöm kell, hogy egy darabban hazaértem.

Nem akarom lefutni a szokásos köröket: a kegyelet, a megbotránkozás, az értelmezés New York, Madrid, London, Boston, Párizs, Nizza és Berlin után ezerszer végigjárt stációit. Tudom, hogy idővel nem lehet majd letagadni, hogy ez a vallásháború már a határainkon belül zajlik, hogy a kulturális marxizmus receptjének hozzávalói, az integráció, a multikulturalizmus és a kulturális relativizmus fogalmai a fundamentalista iszlámmal találkozva sorban kicsorbulnak. Csak annyit szeretnék, hogy azok a humanisták, baloldaliak, keresztények és liberálisok, akik körömszakadtáig tagadják a merényletek vallási hátterét, akik nem akarják tudomásul venni, hogy a jelenlegi módszerekkel nem lehet megállítani a muszlim közösségek radikalizálódását, gondoljanak bele, mit kockáztatnak. Európa minél később cselekszik, minél később zárja le határait, minél későbbre halasztja legalapvetőbb értékeinek, a nemek egyenlőségének, és a másként gondolkodás meg a szabad vallásgyakorlat tiszteletének megkövetelését, annál brutálisabb lesz az a politika, amit majd a végzetes pillanatban a félelem és a gyűlölet lángjai kikényszerítenek.

Humanistaként, baloldaliként, keresztényként és liberálisként egyaránt azt gondolom, hogy nincs abban semmi ördögtől való, ha a továbbiakban nem folytatunk kontinentális emberkísérletet a muszlim hátterű tömegek betelepítésével, ha a továbbiakban elvárjuk a velünk élő muszlim közösségektől és hívektől, hogy tiszteljék állam és egyház egymástól független működését, fogadják el a nők törvény előtti egyenlőségét, tiszteljék a melegek saját szexusukhoz fűződő jogát, s úgy általában rendelődjenek alá szabadelvű és nyitott társadalmaink alapvető normáinak. Ha pedig ez nem megy, ha a mi játékszabályaink számukra nem elfogadhatóak, akkor adjunk nekik pénzt, és telepítsük vissza őket abba a világba, amely az ő erkölcseik szerint működik."



2017. máj. 23. 20:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, a dolgoknak így semmi közük egymáshoz. Egyrészt, az hogy az "iszlám állam" vállalta magára, semmit nem jelent, lehet, hogy csak a hatalmának jót tesz, ha elvállalja (még ha semmi közük sincs hozzá). Másrészt nem a migránsok szoktak terrorcselekményt elkövetni, hanem inkább a harmadik generációs bevándorlók, akikben fellángol a "hovatartozás" zavaros érzése. Harmadrészt, a terrorszervezetek éppen a váratlanság okozta megdöbbenésre bazíroznak. Ha tehát éppen az lenne a céljuk, hogy mindenhatóságukat, mindenhol ottlétüket akarnák elhinteni, akkor éppen Budapesten robbantanának, hiszen erre aztán senki nem igazán számítana.
2017. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
12%

"Úgy, hogy egy terrorcselekmény nálunk is bármikor megtörténhet, elég csak a neonáci rendőrgyilkos vénemberre vagy a körúti robbantóra gondolni, de, hogy mást ne mondjak"


Még jó, hogy egyik se terrorcselekmény. Az elsőnél kialakult egy lövöldözés, a másiknál meg máig nem lehet tudni, hogy miért tette, bár igazából az elsőnél se.


"Egyrészt, az hogy az "iszlám állam" vállalta magára, semmit nem jelent,"


Jaj hát persze, magyarázd már meg:D

2017. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%

Kezdjük azzal, hogy Puzsér szerintem ha megfojtanák se szavazna a Fidesz-re. Ha kérhetlek ebbe is érts vele egyet! Orbán Viktor nem zsarolhatja ki a szavazatainkat, és lopathatja el a fél országot azzal a dumával, hogy csak ő tud megvédeni, mert ez egy ordas nagy hazugság! Ott van mindjárt Vona... sőt ha lenne egységes erős EU-s határvédelem, akkor teljesen mindegy lenne ilyen szempontból, hogy ki van kormányon.


Egyébként pedig a kerítés sem elég. Jóval többet kellene költeni költeni belső hírszerzésre, terrorelhárításra, és még úgy is átcsúszhatnak terroristák. Ha nagyon robbantani akarnak, akkor fognak is előbb utóbb sajnos. De közbe nagyon nem mindegy, hogy ennek ellenére fejlődik-e az ország, vagy csak az oligarchák pénztárcája nő.

2017. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%

"Mert egy migránsbefogadó ballib kormány esetén egy terrorcselekmény akár nálunk is megtörténhetett volna."


Aki ilyet leír, az annyira ostoba és tájékozatlan, hogy instant elvenném a szavazati jogát.

1) Most is pontosan ugyanannyi erővel megtörténhetne. Azért nem történik meg, mert Budapest nem elég jó célpont a terroristáknak. Nem elég híres.

2) A mostani menekülteknek ehhez az egészhez semmi köze. A két esemény egyszerre történik, mert mindkettőnek ugyanaz az oka: egy politikai fundamentalista iszlám irányzat térnyerése.

3) Akármilyen kormány lenne, attól még itt nem lennének muszlim bevándorlók. Magyarország nem bevándorlási célpont, mivel nagyon közel vagyunk nálunk sokkal jobb helyekhez.


Ez mind teljesen egyértelmű mindenki számára, aki nem

1) klinikailag retardált

2) direkt elkerüli a gondolkodást

3) hazudik.

2017. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Magyarország nem bevándorlási célpont, de attól még az EU ide akarja őket telepíteni. Valamint egy rakás migráns ettől függetlenül itt rekedhet.

Mellesleg Budapest is elég híres nagyon népszerű turistaközpont ,sok zsidó él itt és még sorolhatnám az okokat, amiért a terrorizusnak célpontja lehet. Ha most nem is , de előbb utóbb bármi megtörténhet.


A sechengeni határunk nem csak az országot, hanem EGÉSZ EURÓPÁT védi. Ezzel minden épelméjű európai ember tisztában van, mégha az ellenkezőjét hazudja, akkor is.


Puzsér valóban nem szavazna a fideszre és én sem fogok, csak megemlítettem, hogy jelen pillanatban örülök, hogy ők vannak a ballibek helyett.

2017. máj. 23. 21:56
 16/31 anonim ***** válasza:
72%

"Magyarország nem bevándorlási célpont, de attól még az EU ide akarja őket telepíteni."


Ja, tényleg. Volt egy ilyen terv vagy egy éve, hogy valami 1200 embert ideraknak időlegesen. Így könnyebb figyelni rájuk, és pont az ilyen esetek könnyebben kerülhetők el. A tervből persze nem lett semmi, mert elég nagy hülyeség. De volt, ahol önkéntesen megcsinálták. Nem kellett két hét, és visszaszökdöstek Németországba. Nem lehet embereket áttelepítgetni rosszabb helyekre. Ugyanazt csinálták, amit te is csinálnál, ha valaki áttelepítene Ukrajnába.


Szóval nem, az EU nem akar már senkit ide telepíteni, az a hajó rég elment. De még ha akarnák se tudnák, tekintve hogy az egész teljesen megvalósíthatatlan.


Most már én is örülök, hogy szétverték az oktatási rendszerünket.

2017. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%

"Mellesleg Budapest is elég híres nagyon népszerű turistaközpont ,sok zsidó él itt és még sorolhatnám az okokat, amiért a terrorizusnak célpontja lehet. Ha most nem is , de előbb utóbb bármi megtörténhet. "


Igazából ez elmondható minden városra Európában.


"A sechengeni határunk nem csak az országot, hanem EGÉSZ EURÓPÁT védi. Ezzel minden épelméjű európai ember tisztában van, mégha az ellenkezőjét hazudja, akkor is."


Első források szerint egy Manchesterben született férfi volt, akinek a szülei Líbiából érkeztek. Ha akarja levezethetett volna Budapestig és itt robbantja fel azt a bombát, úgyhogy 1 rendőr is megállítja.


Magyarul semmilyen védelmet nem nyújt a kormány.

2017. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik sok lépésük, de a migrációt illetően, nem vagyok benne biztos, hogy nem ők látják jól, vagy legalábbis jobban a dolgokat.
2017. máj. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Hán!

Ha migránsballib lenne már itt 2 millió arab lenne, oszt szexölve robbantanának mindenkit!!!

Ja, nem...

2017. máj. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

"Csak szólok, hogy egy migráns se akar Magyarországra jönni."


Ne hazuggy!!!

Orbán Viktor Miniszter Elnök Úr nekünk adta a Mennyei Földek Nagy Jólétét! Ezt a migránsok mind el akarják venni és idejönnek mind!!!

2017. máj. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!