Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz vagy Jobbik?

Fidesz vagy Jobbik?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék vitát robbantani. Arról van szó, hogy én még soha nem szavaztam. Sokáig, a Jobbik felé hajlottam, de már képtelen vagyok eltúrni azt, hogy undorító dolgokat mondanak a melegekről. Melegként még is hogyan szavazhatnék olyanokra, akik annyira megszállott homofobok, hogy állítólag külön meleg börtönt akarnak azoknak, akik nyilvánosan egymás kezét fogják?

Ha a Fideszre fogok szavazni, és ők nyernek, nem történik az országban változás, és ugyanúgy rosszabbodik a helyzet.

Azt tegyük félre, hogy ha az X faktor megrendezett, egy ilyen nagy döntés miért ne lenne. Nem tudom...



2017. máj. 27. 08:40
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell fogni egymás kezét. Én se fogom batátnőm kezét, de ettől még szeretem.

Kezét a gyereknek kell fogni max 3-4 éves korig.

Miért nem tudtok melegek maradni otthon a 4 fal közt. Én a barátnőmet sem csókolom nyíltan mások előtt.


Nincs bajom a melegekkel, de miért akartok ezzel még feltünősködni is?

2017. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
28%

A Jobbik nem kormányzóképe párt,hozzák azt a 15-20%-kot mint mindig,de az semmire nem elég,vagyis arra elég,hogy Orbánékat sosem lehessen leváltani.Szerintem ez a megrendezett dolog,valójában a Jobbikot Orbánék hozták létre,mert a kormányt váltani akarókat meg kell osztani.Így működik a centrális erőtér.

Kb, 5 millió ember szokott elmenni szavazni,ebből a Fidesz 2-2,2,millió támogatja,tehát a többség kormányváltást akar,de ez addig nem jöhet létre amíg az ellenzék megosztott.

2017. máj. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy meg jobbik. Mert szeretnék tiszteséges, biztonságos országban élni. Ha még az anyagiakon is tudnának javítani az már csak hab lenne a tortán.
2017. máj. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
73%

# 1/1 Időpont ma 08:46


Komolyan, már a kézfogástól is undorodni kell? Elég régi szokás az ember párjának a kezét fogni. Nyilvános csókkal sincs baj, amíg nem csap át mandulavizsgálatba.

2017. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
36%

#2


Ja. Valószínüleg a Magyar gárdát is a roma származású Orbán Viktor alapította. :)))

2017. máj. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
36%
Lehet nyugodtan a Jobbikra szavazni, csak nem kell nyiltan nyilvánosan reklámozni a másságot, főleg nem melegfelvonulással.
2017. máj. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
11%
Nem valószínű hogy a Jobbik nyerni fog jövőre, ezért még ha a szemed becsukva de akkor is rájuk húzd az X-et. Én sem rajongok értük, de talán így megakadályozható a Fidesz 2/3-ad. (Ha már a kettő közt gondolkozol.)
2017. máj. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
61%

Én biztos nem szavazok a fideszre sem, ők is eléggé homofóbok csak nem annyira nyíltan, de számos alkalommal kiderült már annak, aki követi a politikát.

Amúgy nem pusztán ez a szempont, természetesen kb semmiben nem értek egyet egyik pártal sem, így tuti nem rájuk szavazok.

Még kivárok, de a legfontosabb szempont, hogy egyetértsek az adott párt szemléletével.

2017. máj. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Miért fáj nektek, ha szeretném megfogni a jövőbeli barátnőm kezét?

Nap mint nap azt látom, hogy a heterok falják nyalják egymást a buszmegállóba, senkinek semmi baja azzal, hogy percekig a másik szájában turkálnak.

Ha lesz barátnőm, szeretném megfogni a kezét, -nem nyilvánosan sexelni, nem smárolni percekig- de akkor már jönnek azzal, hogy "nincs bajom a melegekkel, de ez senkire sem tartozik, négy fal között csináljátok"

Komolyan, miért okoz fájdalmat, hogy a kezem hozzá fog érni a szerelmem kezéhez? Ezek csak kezek!

A meleg felvonulást én sem szeretem, nem is fogok részt venni benne, de nem tiltanám be, mert másoknak ez örömet okoz.

2017. máj. 27. 09:11
 10/42 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, ők azok akik közül választani szeretnék. Tudom hogy van más, de rájuk tényleg nem szeretnék szavazni. De ha valaki elszeretné mondani a saját véleményét mondjuk az MSZP-ről, nyugodtan tegye meg. :)
2017. máj. 27. 09:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!