Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Megint megy Ausztriába kezelésre?

Megint megy Ausztriába kezelésre?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 14. 16:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
46%

Kedves kérdező!


Azért érdeklődtem, hogy mely pártra szavazol, mert jellemzően a DK és a PM szavazói jönnek a diktátorosdival, illetve az "Orbán kezelésre megy" állítással. Ezek szerint a böszmétől és a szelfizős csávótól átpártolt egy rész a Momentumhoz. :D

Nem mintha azok sokkal jobbak lennének.


Mondta egy nem FIDESZ szavazó.

2017. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
12:49! azt mondod hogy nemvagy fidesz szavazó és mégis ugyan azt teszed mint a fidesz visszafelé mutogatol ahejett hogy elismernéd hogy az egészségügy és az oktatás egy jottányit sem javult a fidesz kormányzása alatt. Az orvosok ápolónők és a szakmunkások egyre növekvő számban hagyják el az országot, Magyarország megítélése a béka feneke alatt van, futbal stadionokat építtet ez a mániákus mintha nemlenne fontosabb teendő ebben az országban, eközben 4 millió szegény ember és gyermek lett ebben az Országban köszönhetően Orbán futbalmániájának és a haverok zsebét tömködő politikájának, Mészáros és haverjai zsebét tömi az adófizetők pénzéből. Orbán a világ diktátoraival barátkozik mert a demokratikus jogállamok vezetőt nemállnak szóba vele, lassan az UNIO ból is kivágnak bennünket Orbán miatt. Ezekre kellene megoldást találnotok nem pedig visszafelé mutogatással magyarázni a nagyonrossz bizonyítványt..
2017. jún. 15. 14:23
 23/40 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező:


hagyd ,egy igazi Fideszes pontosan ilyen: másra mutogat ("azemútnyocév), mert azzal takarja a saját sikertelenségét. Pontosan ennyit is érnek. Semmivel se jobbak, sőt sokkal rosszabbak, mint 2002-tol 2010-ig a szocik voltak.

2017. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
65%

Tessék, elismerem, hogy az egészségügy romokban, az oktatás visszafelé fejlődik, és a kormány korrupt.

Arra mutatok rá, hogy a te általad képviselt szint a béka segge alatt van. Az a paranoia jellemző rád, ami egy gyógyszerrel kezelt betegre.


Kíváncsi volnék arra, hogy mely diktátorral tárgyalt a miniszterelnök. Putyin nem az, ő a mai világ legtehetségesebb politikusa. A romokból ismét világhatalommá fejlesztette Oroszországot, az oroszok sokkal jobban élnek, mint előtte.


Hamarabb lesz nálunk is NATO puccs, minthogy kirakjanak minket az EU-ból, ebben biztos vagyok.


Egyébként sokáig erősen támogattam a Jobbikot, mostanában a cukisodás miatt kezdem elveszteni a hitem bennük, de még rájuk szavaznék.


Ui: Kérlek áruld el, a momentum hogyan oldaná meg ezeket a problémákat? Eddig csak azt hallattuk tőlük is, amit az LMP kivételével az egész baloldaltól folyamatosan: meg kell oldani.

2017. jún. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
90%
A momentum szinte most alakult. Vannak elképzeléseik, amiket a honlapjukon tudsz olvasni, de konkrét kormányprogramot csak ősszel fognak bemutatni, az egyeztetések után. Nem vagyok én sem momentumos, csak ennyit hallottam tőlük, még mielőtt leírnád őket.
2017. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
17:49! mint az előzőekben már írtam nem vitázok arról hogy ki miért és kire szavaz, arról meg főleg nem hogy én kire szavazok. A kérdésem nem erről szólt.
2017. jún. 15. 19:36
 27/40 A kérdező kommentje:
Szegény viktor mégis örülhet, csak sikerült neki egy pozitív dolgot elérni ha ezt annak lehet nevezni, nevezetesen ha kimegy Ausztriába gyógykezelésre már Magyar orvosok fogadják mivel már annyi Magyar orvos dolgozik kint hogy nagy az esélye hogy Magyar orvos fogja kezelni, reméljük hogy helyre teszik az agyát és a kezelés végeztével újra normálisan tud majd gondolkozni.
2017. jún. 15. 19:43
 28/40 anonim ***** válasza:
46%
Mondd már el nekem, miből gondolod, hogy Orbán Viktor kezelésre jár Ausztriába?
2017. jún. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
A kényszeres szájnyalogatása miatt a politikai meghasonlása miatt és az illiberális demokráciája miatt, ezeket a tüneteket egy normális ember nem produkálja.
2017. jún. 15. 21:39
 30/40 A kérdező kommentje:

Az agya helyén focilabda van.


[link]

2017. jún. 16. 09:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!