Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Én ezt vártam a Jobbiktól, a...

Én ezt vártam a Jobbiktól, a magyar érdekek szókimondó képviselete, be is tartották. Fideszesek, miért sunyulnak a Trianon emléknap miatt a választott képviselőitek? Hol az elszámoltatás?

Figyelt kérdés
a fidesz nagyon keveset ígért, de még azt sem tartja be. mi erről a véleményetek?
2010. máj. 18. 22:19
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mégis jaffa az a narancs...
2010. máj. 18. 22:24
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Mikor az új kormány letette az esküt,és Hagyó mentelmi joga megszünt,3 perc múlva elvitték a rendőrök.

Azt hiszem,nem jól figyelsz:-))De még ügyvezető kormány van ám!!

2010. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Egy kicsit tartottam, hogy majd megváltozik a Jobbik, ha a pénz közelébe kerül, és majd elfelejt majd minket.


Kellemeset csalódtam, nem volt hiába a szavazatom!

Csak így tovább!!

2010. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

mondjuk mit is várunk egy olyan párttól, akinek a külügyminisztere izraeli zászlós kitűzővel jelent meg. ráadásul a fidesz az izraeli likud testvérpártja, és ne feledkezzünk el simon peresz beszédéről sem. sukoróról sem és még sorolhatnám


mikor veszitek már észre hogy a fidesz egy álnemzeti globalista párt?

2010. máj. 18. 22:34
 5/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:32


igen ez a gond a látszatintézkedések, elviszik a kis halakat akiket a média már amúgy is lebuktatott és kész. ugyanez a helyzeta kettős állampolgársággal, egy kiherélt javaslat hogy névileg meglegyen az ígéret... valóban ezt vártátok?

2010. máj. 18. 22:36
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

"Fideszesek, miért sunyulnak a Trianon emléknap miatt a választott képviselőitek?"


Ez nem sunyulás, hanem ellenben az irracionális Jobbikkal, a Fidesz legalább belátja, hogy örökre Kismagyarország lesz, továbblép és a jövővel, nempedig a multtal foglalkozik.

2010. máj. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha már 2 darab megyéből állna az ország, a Fidesz szerintem akkor is továbblépne...
2010. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

22:49 -nek


Ilyen hozzáálással, tényleg csak kismagyarország lesz.

Most lehet, hogy hülye példa, de ott volt Adolf Hitler, aki megtette a lehetetlent, és az első VH. előtt visszakövetelte és vissza is kapta az elcsatolt területeket, csak a végén belebolondult a hatalmába.

Ezt kéne nekünk is megcsinálni, de persze háború nélkül.

Nem is kéne az összes területet visszacsatolni,bőven elég lenne a magyar lakta területek Felvidéken,Erdélyben és Délvidéken!

2010. máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
jav.: elegek lennének
2010. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Én is kiegyeznék a magyarlakta területekkel.

Addig nem is szabad megnyugodnunk, amíg a magyar emberek minél nagyobb része nem érez így.

És a végsőkig való kitartás és ragaszkodás egyszer meghozza gyümölcsét!

2010. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!