Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Én ezt vártam a Jobbiktól, a...

Én ezt vártam a Jobbiktól, a magyar érdekek szókimondó képviselete, be is tartották. Fideszesek, miért sunyulnak a Trianon emléknap miatt a választott képviselőitek? Hol az elszámoltatás?

Figyelt kérdés
a fidesz nagyon keveset ígért, de még azt sem tartja be. mi erről a véleményetek?
2010. máj. 18. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

"a fidesz nagyon keveset ígért, de még azt sem tartja be"


Magyarország miniszterelnöke a mai napon: Bajnai Gordon.

Orbán kormánya 28-án lép hivatalba.

De te már tudod, hogy a Fidesz nem tartotta be az ígéreteit, gratulálok.


Ami a Trianon-emléknapot illeti: hát igen. A Fidesz dolga a következő 4 évben mindössze csak annyi lesz, hogy rendbetegye a gazdaságot, helyreállítsa a közbiztonságot, kivizsgálja a bukott elit ügyeit stb. Semmiségek. Ezzel szemben a Jobbik foglalkozhat majd olyan fajsúlyos és bonyolult stratégiai kérdésekkel, mint pl. hogy legyen Trianon-emléknap :)))) Ez való a jobbikosoknak, ez az ő szintjük, hisztizzenek nyugodtan.

2010. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez a színtiszta fideszes mellébeszélés. Egyszer "még a Bajnai kormány van", aztán "hú de sok fontosabb dolog van, amivel foglalkozni kell". Most akkor elkezdi a fidesz a rendrakást, vagy vár a kormányalakításra? Mert ha vár, akkor belefér a Trianoni emléknap, már csak azért is, mert az jún. 4-hez van kötve ugyebár. Ha meg a sok minden fontos dologgal foglalkozik, akkor miért kifogás a Bajnai kormány jelenléte?
2010. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%

"Most akkor elkezdi a fidesz a rendrakást, vagy vár a kormányalakításra? Mert ha vár, akkor belefér a Trianoni emléknap"


Tök vicces lenne, ha nem vezetnék be azt a hülye emléknapot, és akkor a Jobbik 4 éven át azon hisztizhetne (2014-es megérdemelt kieséséig), hogy mikorleszmáremléknapmikorleszmáremléknap.


Az Emléknap Párt :))))

2010. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
"A Fidesz dolga a következő 4 évben mindössze csak annyi lesz, hogy rendbetegye a gazdaságot, helyreállítsa a közbiztonságot, kivizsgálja a bukott elit ügyeit stb." Kissé naív vagy... a Fidesz kizárólag ál, látszat intézkedéseket fog hozni, magyarul toldozni, foltzoni. Ugyanazt fogja csinálni mint amit az MSZP... De inkább nem mondok semmit, de 4 év múlva a kedves Fideszesek fognak a elgjobban sírni, hihetetlen mennyire könnyű átverni ezt az országot... de én azt mondom megérdemeljük! Mindenki! Még több MSZP-Fidesz stb szart... rohadjunk el mindannyian...
2010. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%-os!Te nem vagy képben!Ha valaki rendőrkapitány, és nincs leváltva még, akkor álljak oda és én dirigáljak???Nevetséges a hozzászólásod!
2010. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!