Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti kire szavaztok 2018 ban?

Ti kire szavaztok 2018 ban?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 07:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
MKKP
2017. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ kik indulnak és mi lesz a programjuk.


Egy biztos: olyanra nem fogok szavazni, aki már korábban volt hatalmon.

2017. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom még, de csak olyan párt jöhet szóba, amely bejut a parlamentbe, viszont nincs esélye "2/3" -ra.
2017. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%

Még nem tudom, a programok és képviselő jelöltek alapján fogok dönteni. Az biztos hogy én se szavazok olyanra, aki már "bizonyított", azaz volt kormányon. Bár nem voltak hatalmon a rendszerváltás óta, de a Munkáspárt és a DK szintén kizárva.

Legrosszabb esetben ( azaz ha nem fog tetszeni egyik párt ajánlata sem ), MKKP. Így szavazok is, erősítek is egy esélytelen pártot és ráadásul ők pontosan azt nyújtják amit várok tőlük: az égvilágon semmit. Egy viccpárt. Kiparodizálja a kormányt és a hülye döntéseket.

Ellenben mindenképpen elmegyek szavazni. Egyéni képviselőnek valószínűleg az egykori tanáromra fogok szavazni ha jövőre is indul. Nem a pártállása miatt, hanem mert személyesen ismerem azt a politikát amit folytat és meg vagyok vele elégedve. Nem véletlen hogy legutóbb is majdnem ő nyert, jól végzi a munkáját mint képviselő és foglalkozik velünk. Nem olyan mint a "nagy képviselők", elérhetetlen és csak választási ígéreteik vannak, hanem tényleg tesz értünk. Még így is aktív tagja a közösségnek és sokat tesz értünk hogy nem is képviselő. A megválasztott képviselővel egyszer nem találkoztunk megválasztása óta, két éve fel is költözött Budapestre ( holott a választás előtt több lakossági fórumot tartott és itt lakott, azt ígérte hogy rendszeresek lesznek a lakossági fórumok ahol személyesen vele lehet majd találkozni, véleményt lehet formálni, stb. Aha, a nagy fenét. Megnyerte a választást, facebookon megköszönte és sziasztok, azóta felénk se nézett és mint említettem már el is költözött. De legalább könyvelhető hogy jövőre nem ő fog nyerni ).

2017. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%
MKKP
2017. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
47%

az elmúlt 27 évben tulajdonképpen 2 kormány váltogatta egymást és látjuk mi lett a vége


jobbik ez nem kérdéses


orbán viktor szerint a balosok a hibásak

balosok szerint orbán

szerintem meg kéz kezet mos, elég volt a maffiakormányokból

2017. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
31%
A Fideszre.
2017. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
28%
Nagy valószínűséggel az LMP-re.
2017. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
34%
Én megértem, hogy nem tetszik, hogy jövőre a Fideszre fogok szavazni, de meg kellene végre mindenkinek értenie, hogy a az értékelőgombok nem a véleményt értékelik, hanem a kérdés hasznosságát. Én pedig szó szerint a kérdésre adtam választ.
2017. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
25%
A Fideszre
2017. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!