Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktor miért engedi ezt?

Orbán Viktor miért engedi ezt?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy a kádár korszak visszasírói gyülölik a fejlödést, söt szinte mindent megtesznek azért hogy lehúzzák a feltörekvö embert. Az igazi kérdés az lenne, hogy ezzel a réteggel miért játszik sokszor össze a rendörség azért hogy a tehetösebb családok gyerekeit vagy fiatal felnöttjeit büncselekmenybe probaljak hajszolni. Szerintem Orbánnak minimum 1,5x ennyi szavazata lenne ha nem a tehetösebb csaladokat baztatná suttyomban a rendör meg a tobbi szolgalat hanem a fejlödést és a nyugathoz való versenyfelvételt hátráltató prolikat. Eu-n Orbán megállja a helyét és csak elképzelni tudom, hogy a Vona meg a többi nézne mint hal a szatyorban egy Eu-s parlamenti vitában. Mindemellett Orbán megtanult angolul és full jól használja és fejleszti az országot és simán helyt áll az EU parlamentben is. És azok a fiatalok akik azert nem mennek el szavazni mert érzik a proli kádárista réteg nyomását azok bizony a fideszre szavaznának.

2017. jún. 29. 01:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%

iIlyen az, mikor valaki hazaér eléggé elázva, és ahelyett, hogy kiterülne kérdést ír ki a gyakorin politika kategóriában.


Szerintem, aki megfejti, hogy miről makog itt már mehet is a nyereményért.

2017. jún. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerű: nekik ez roppant kényelmes álláspont, hogy ők maguk meg a kiváltságosaik részesüljenek minden jóból, a nép meg éljen meg ahogy tud, vagy dögöljön meg. Különösen azóta pofátlanodtak el, miután az ellenzék remekül kicsinálta magát, így esély sincs rá, hogy le lehessen őket demokratikus úton váltani.

Magyarán szólva: ha bármit megtehetnek következmények nélkül, akkor miért ne tennék meg?

2017. jún. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem éppen Orbán az aki fejlődés ellenes, nézd meg az ún. reformjait: dohányboltok, internet-adó (amit aztán visszaszívtak), mobil kártya regisztráció a terrorveszély miatt OMG!!, és a mára legendássá vált rezsicsökkentés, ami csak egy számtani trükk, semmi több. Ilyen intézkedésekkel engem a Kádár korszaknál is valami régebbire emlékeztet. Gyakorlatilag egy bolsevista kartellbe vágta az ország vezetését, nekem ez nagyon nem 21. századi megoldásnak tűnik..
2017. jún. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és még a vasárnapi boltzárat kifelejtettem.. A fél világ rajtunk röhögött amiatt is.
2017. jún. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csomó dohanyboltot fidesz gyülölö es minden gazdag zsidó mentlitasú proli kapott. Hanyok a proliktól és a kommunistaktol. Okadek retkek.
2017. jún. 29. 02:05
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Ugatsz itt a "Kádár prolikra", úgy hogy állítom nem is éltél akkor. NINCS ÖSSZEHASONLÍTÁSI ALAPOD! Amúgy Viktorkád és az egész brancsa is KISZ tag volt.

Azt is elárulhatnád hogy miféle nyomást helyeznek a "prolik" és kire? Hogyan is hátráltatják a fejlődést? Kimosták az agyad a Fidelitasban. Menj, festegess Jobbikos plakátokat most úgy is az a feladat nem?

2017. jún. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
A mobilkártya regisztációval mi baj. ? Az se volt normális dolog hogy név nélkül jutottál hozzá.ilyehez akár több ezerhez is.
2017. jún. 29. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
A zavarosban meggazdagodott,most sznobot jàtszó,haszontalan senkihàziak sem még undorítóbbak.Akiknek módjàban àllna tenni valamit a közjóért,ha màr feltörekedtek.De nem!Csak ülnek a pénzeszsàkjukon,marakszanak a koncon,mikøzben minden lepusztul!
2017. jún. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz annyiban különbözik Kádártól,hogy Kádár a népnek adta a "jólétet".

Még a fidesznél ez úgy működik,hogy nekik Kádárizmus van,a nép pedig amerikai "kapitalizmus"-ban él.


Van olyan fideszes képviselő,akinek 5 dohányboltja van,vagy valamelyik rokonának,és ezek beszélnek kapitalizmusról,hiteltelen,nevetséges,de a népnek ez kell.

2017. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor mi van? Mi a kérdés?
2017. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!