Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ECHO TV-n láttam grimaszoló...

Az ECHO TV-n láttam grimaszoló pofákat amikor az Orbán-Netanjahu találkáról volt szó. Ugye a miniszterelnökről semmi rosszat nem lehet mondani ebben a TV-ben?

Figyelt kérdés
Ezt hogy tudják feldolgozni a nem éppen zsidóbarát Echo TV-sek? Mármint azt, hogy Orbán ilyen pozitívan áll Izraelhez.

2017. júl. 20. 22:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt valamelyik kormánykritikus csatornán én is hallottam (HírTV talán), ez lehetett véleményének kútfője.
2017. aug. 2. 22:58
 12/15 anonim ***** válasza:

Azon rotka orszagok koze tartozik Izrael ahol az emberek azt mondjak hogy szerencsesek vagyunk amiert ilyen vezetonk van.

Amiota ő a miniszterelnok, Izrael viragzik es fejlodik. Az emberek is ertik. Tuzzel vassal harcol az orszagertces a zsido nep erdekeiert, nem igazan lehet ott elo zsidokent rosszat mondani rola. Az emberek Bibinek hivjak ott, es nem rosszindulatbol. Nem veletlenul valasztottak meg olyan sokszor. Nem kellett trukkozni hozza. Ami jo, azt nem kell megjavitani.

2017. aug. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy "Bibi"? Vagy honnan ered ez a becenév?
2017. aug. 4. 15:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Honnan ered a Bibi? :-) Benjamin... na, rémlik valami?
2017. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
igaz :D
2017. aug. 5. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!