Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek miért nem veszítek...

Fideszesek miért nem veszítek észre hogy lefelé épülünk?

Figyelt kérdés
Kedves fideszesek megértem hogy aktuálisan a Fidesz pártnak és Orbán Viktornak szavaztok bizalmat azáltal hogy rászavaztatok és fogtok 2018-ban is. A bizalomnak viszont ára van elhitetik veletek hogy ők aktuálisan a legjobb párt az egész országban, akik szinten tartják az ország gazdaságát és nem hagynak senkit sem az út szélén " De kérdem én elég ennyi nekünk beérjük a minimálbérrel a kerítéssel és a nyugdíj elég lesz? Egy kiszolgáltatott ország lettünk melyben a kiszolgáltatott szavazók elhisznek mindent amit a pártócskájuk mond nekik mert az úgy van és kész nem érdekli hogy már az összes ország beelőz minket versenygazdaságban mi pedig megyünk tovább a még nagyobb kilátástalanság útján felfelé. Elvégre nincs más párt akik miatt komolyabban aggódniuk kellene a hatalomért, ezt és a bizalmatokat kihasználva alakul ki a korrupció tudjátok az a mocsok amiben élünk és ami igazán tönkre vágja ezt az országot. Csak a fidesz 2018 Hajrá Magyarok. X-et nekik.

2017. szept. 27. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Se Pénztáros Lőrinc, se stadion, se szarbanazegészségügyésazoktatás.

Ezen még dolgozhattál volna kicsit.

2017. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Most mit varsz, aki meg mindig fideszes az annak hianyzik az agya, gondolkodni se tud.
2017. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem, a korrupció amiatt alakult ki, mert mi magyarok elég hajlamosak vagyunk erre, ehhez semmi köze Orbánhoz. Most azért látsz nyíltan ennyit, mert Orbán csak a feltételeket teremtette meg, hogy nyílt korrupció legyen.
2017. szept. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
A fideszesek szerintem nem épülnek lefelé. Ők nagyon is felfelé épülnek a mi pénzünkből...
2017. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem is tudom miért minősítik fel sorban egyre jobb osztályzatúra az országot a hitelminősítők, amikor az ellenzék mindig azt mondja, hogy minden egyre rosszabb a pár százalékos ellenzéki pártok szempontjából. :D


Amit még nem értek, hogy az emberek miért nem Gyurcsányra adják a szavazatukat, amikor az csak lopott és hazudott de nem is mindig, csak reggel, éjjel meg este de korrupcióról nem is beszélt akkor ő maga.

Sőt mit meg nem kellett Gyurcsánynak tennie az MSZP élén a 2006-os választások előtt, ki ne derüljön mire készülnek.


..de végül minden kiderült és a tele lévő bili is rájuk borult, azóta is attól bűzlenek.

Mínusz -10% állam háztartási hiány környékén adta át önmagának a vezetést Gy. F. 2006-ban, hogy azután ősszel ki akarja rángatni őket a magyar nép, amit fegyveresen vertek le az antidemokratikus vezetés részéről.


Most meg..

[link]


és ez miért alakul így folyamatosan..?

[link]

2017. szept. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"Nem is tudom miért minősítik fel sorban egyre jobb osztályzatúra az országot a hitelminősítők, "


Azért lehet ezt a maszlagot megetetni a magyarokkal, mert a magyarok 99,9%-ának fingja sincs róla, hogy a hitelminősítők mit vizsgálnak egy országban. Plusz azt is elfelejted megemlíteni, hogy a bóvli kategóriába is bőven 2010 után kerültünk...

2017. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Én fideszes vagyok de tökéletesen látom a gondokat más okokból szavaznék rájuk. Én nem hiszem el a hazugságaikat. Tehát nem igaz, hogy a Fidesz szavazók ne tudnának ezekről. Pár év múlva elmegyek nyugatra viszont addig az egykulcsos adó miatt sokkal többet tudok félretenni. Tehát az ország állapota nem fog akkor már hátráltatni de addig több pénz folyik be. Megéri a Fidesz nekem. Őszinte válasz nem?
2017. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem veszitek észre, hogy a kényes hitelminősítők is folymatosan elismerik a magyar gazdaság erősödését és azt se, hogy a garantált bér minimum megduplázódott 2010-hez képest?

Azt se, mennyi minden épül az országban? Vajon miből, ha nem erősödne a gazdaság?


Az ellenzék csak hazudozni tud és az eredményeket megpróbálják letagadni, persze sikertelenül.

Ezt még 2010 előtt baxtátok el de nagyon! Azóta is folymatosan azon dolgoztok, hogy magatokra uszítsátok a magyar népet az ilyen álságos hazudozással.


[link]


[link]

2017. szept. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"nem hagynak senkit sem az út szélén"

Persze, itt söprögetem nekik a buszmegálló 54 gurigáért a csikket, mintha semmi értelme volna a törvénynek, ők meg szétlopják Árpád vezérem hazáját.

2017. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én az ilyen gazdasági kérdésekben a magyar médiának nem hiszek sőt egyetlen pártnak sem ezért külföldi forrásokból tájékozódom ami szerint az ország felfelé halad lásd egyre csak felminősítik az ország adósságbesorolását és már befektetésre ajánlott az országunk. Ez azért fontos ha egy nagy cég terjeszkedni akar akkor hamarabb fogja az országunkat választani vagy a meglévő cégek is hamarabb fognak terjeszkedni ami nem csak pénzt de munkahelyeket is jelent, ez egy lassú folyamat mire az átlagember is megérzi de mindenképpen pozitív
2017. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!