Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem hallani egy külföldi...

Miért nem hallani egy külföldi nagy hírszolgáltatónál sem ezt a bizonyos Soros-tervet?

Figyelt kérdés

Se Cnn, se Bbc, se Cnbc,se... csak az M1 ilyen tájékozott ezügyben?

Pedig európa sorsa a tét?!!!

Mi erre a magyarázat kedves Sotosozók?



#Soros?
2017. nov. 24. 17:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%

Mert az orbánrezsim propagandája semmi más.


https://www.youtube.com/watch?v=X3M-IbUPF34&app=desktop


Egyszer ez is igazat mondott, sajnos csak ez egyszer.

2017. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Lehet inkább a mesecsatornákon kellene keresned, nem a hírszolgáltatóknál!
2017. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2%
[link] Szeret más országok belügyeibe beleszólni. Nyilván majd le leszek hurrogva hogy azva csúnya gonosz Putyin diktátor hazudozik. Mégis mit vársz kérdező hogy a liberális nyugati világ fogja bírálni a fő libsit? Inkább azt mond meg egy egy amerikai üzletember mi jogon jár ki be az Eu parlamentbe mikor semmilyen tusztéget nem tölt be? Mi jogon osztogat bármi féle tanácsot bármiről?
2017. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Kb annyi köze van hozzá, mint Habony Árpádnak a magyar politikához, mint "tanácsadó"... Kb semmi, csak a pénzt szedi ki, mégis Orbán pincsije...
2017. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk én már a BBC-n hallottam.

https://www.youtube.com/watch?v=Y6uCGuVXBwo

2017. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

# 13

Ne mondd már, h nyugaton nincs egy olyan lap, ami nem liberális? Remélem hogy ezt te sem gondolod komolyan? Még amerikai lap sem lenne?

Sajnos ehhez nem tudok sok okosat hozzáfűzni. Nem látok bele a dolgokba,h ő pontosan mit csinál, van-e tisztsége...

Pár dologot azért szerintem tisztázni kellene, biztos van aki tudja, biztos van aki nem. Az Eu nem csak hasraütés szerűen hoz törvényeket, van neki egy parlament, ahhol szavazni kell az ügyben. (Mint Magyarországon) Csak az így megszavazott dolgokból lehet valami. Ebben a parlamentben ott van Pl Orbán is, hány felszólalását hallottuk már onnan, ahol kiáll a magyarokért, és migránsozni illetve sorosozni kezd? Én bevallom h eggyet sem! Lehet az én hibám, és rossz csatornákat nézek, ez benne van. Nah de azt akartam kihozni, hogy az ellen, hogy az eu milliárdokat ad különböző fejlesztésekre az oké, ha kérnek valami is "érte" itt a kvótákra gondolok. (Tudom, h nem kifejezetten azért kap pénzt, általánosságban értem) Akkor fel van háborodva, de a tenyerét tartja, h újabb pénzt kapjon (amit egyesek szerint ellop, de még ha nem is), milyen jogon?

Lenne egy egyszerű lépés, ami megoldaná a migrációs gondokat mo-n, illetve Sorosnak sem lenne hatalma fellettünk, sem Junkernek...

Miért nem mondja OV, h ki kell lépni az Euból? OV szerint a gazdaságunk szárnyal, akkor mi a probléma??

Nem tudna mutyizni annyit??

Ha az Eu ilyen rossz, akkor ne akarjunk már a tagjai lenni? Nem jogos a kérdés?!

2017. nov. 24. 21:22
 17/20 A kérdező kommentje:

#15 Holnap megnézem ;) Már este van. :)

Köszönöm!

2017. nov. 24. 21:23
 18/20 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező:


Orbán egyértelműen odahúz, ahonnan a pénz és a haszon jön neki. Ha ez az EU, akkor az EU. Ha Putyin, akkor Putyin. Ha Azerbajdzsán, akkor Azerbajdzsán... az ország őt kb addig érdekli, amíg mindenhová nem ér el a keze. Tiszta hatalommániás.

2017. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
Mert nincs ilyen. Külföldi adókon ki sem ejtik ezt a szót Soros-terv.Egyszerűen ez egy nonszensz.
2017. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 tgt ***** válasza:
Ez az egész "soros-terv" a fidesz részéről egy emberkísérlet. Vajon működik-e a totális agymosás. Működik.
2017. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!