Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbik, mszp stb mit keresne...

A jobbik, mszp stb mit keresnek a parlamentbe, mit tevékenykednek?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom, hogy "Orbánék lopnak...", de mit csinál a többi?

A fidesz kormányozza az országot, ők döntenek mindenről, akkor mit csinálnak az egyébb pártoknál lévő több száz politikus, miért kapják a fizetésüket?

Nem hiszem, hogy a minimálbérért vannak ott... ez nem lopás?


2017. dec. 10. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A legnagyobb gond az, hogy a fidesz ott van...
2017. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Elméletileg képviselik a választóik és az ország érdekeit, tudom ez egy tág fogalom...

Ugyanakkor a Fidesz nem sok lehetőséget ad az ellenzéknek, hogy bármit is tegyenek, míg egyes államokban az aktuális kormány szorosan összedolgozik a kisebbségben maradt pártokkal is, hogy "mindenkinek" jó legyen.


Itthon a parlamebt pedig a Fidesz szavazógépévé silányodott, ez van...

2017. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Számos beadványt, törvényjavaslatot nyujtottak és nyújtanak be, csak a fideszes többség rendre lesöpri az asztalról őket.


"Mit tevékenykednek?" Mondjuk az aktuális kormányt illetően sokkal aktuálisabb ez a kérdés, nem gondolod?

2017. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

"Sok embertől hallom, hogy "Orbánék lopnak...", de mit csinál a többi?"


Hát nem b-sznak el 100 milliárdot (!) Soros- és migránskampányokra, az biztos. Ennyire még az elkúró Feri se volt elvetemült mint a te kedvenceid.

2017. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

A Jobbik és a többi ellenzéki párt az eltűnőben lévő demokráciát keresi a parlamentben, amíg a Fidesz csak lop és hazudik, lop és hazudik...

Ja: meg 8 milliárdért Sorosozik - na ez az igazi lopás!

2017. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
Számos jobbikos törvényjavaslatot átvett a Fidesz, persze újracsomagolva, szóval nekik van valami hasznuk is, a többiek meg csak cirkuszolnak. A DK úgy hallottam, hogy ki is vonult a Parlamentből (bár nem nagyon foglalkoztam egy ideje ennek a szektának az ügyeivel)...
2017. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha ezt "lopás"- nak tartod, akkor gondolom, te az egypártrendszer odaadó híve vagy.
2017. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az egypártrendszer híve, ezért biztatok mindenkit arra, hogy még véletlenül se szavazzon a fideszre - bárki másra szavazni hazafias kötelesség!
2017. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!