Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen szempontok alapján...

Milyen szempontok alapján fogtok szavazni 2018-ban?

Figyelt kérdés

Melyik pártra szavaztok és miért arra?

Mit vártok tőlük?



2017. dec. 15. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

LMP a legközelibb, de az is elég távoli. A legerősebb igazi ellenzéki pártra szavazok ami minél több %-ot vesz el az MSZMP származékoktól (fidesz, maszop, dk-tól).

Sajnos nincs olyan párt amire tényleg szívesen szavaznék, de ezzel így van az ország nagy része.

2017. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Ösztönlény vagyok akár a legyek, ezért amelyiknek a legfeltűnőbb a színe az emberi szem számára. Ez pedig a narancssárga. Meg amelyiknek a legnagyobb a plakátja. És akik a legnagyobb hangon tudnak szónokolni. Plusz az utcán tolakodóan a kezembe nyomtak két reklám golyóstollat is. A többi pártot észre sem veszem, még akkor sem ha felvirágoztatnák az országot a győzelmük esetén, mivel nem az eszem alapján döntök. Ja és az sem utolsó szempont hogy az ő bennfenteseik a "legsikeresebbek és legtehetségesebbek" az üzleti életben.

És hogy mit várok? Szerinted egy légy mit várhat amelyik az ösztöneit követve belerepül a kivilágított elektromos légycsapdába?

2017. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg LMP-re, mert még ők a legértelmesebbek és legjózanabbak azon lehetőségek közül, akik viszonylag értékelhető erővel bírnak.

A Fidesz, Jobbik, MSZP nálam ki van lőve, szóval marad az LMP, de rájuk is csak kínomban szavazok.


De ha mondjuk összejön a külföldi munkavállalás addigra, akkor lehet, hogy puszta trollkodásból leszavazok a Fideszre. :D

Mert azért kíváncsi vagyok ennek a szánalmas kínlódásnak a végére is, amit a mélymagyarok összehoztak itt maguknak 8 év leforgása alatt.

Írországból figyelve meg azért elég vicces és tanulságos is lehet. :D


Amúgy meg abban hiszek, hogy toronymagasan a Fityisz fog győzni, tökmindegy mire szavazok.

2017. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Ösztönlény vagyok akár a legyek, ezért amelyiknek a legfeltűnőbb a színe az emberi szem számára. Ez pedig a narancssárga."


Azt hittem, hogy az a vörös.

2017. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom, az igazán nem értek a politikájukkal mindenben egyet, de nincs jobb ellenzéki párt elv miatt az LMP-re szavazók közé.

Milyen szempontok miatt?

Nos legyen a párt baloldali, tehát a Fidesz, Jobbik, Momentum, Liberálisok, Együtt alapból kiesik, maradnak az MSZP, DK, Párbeszéd és az LMP.

A Párbeszéd nekem túlságosan is forradalmi baloldali sok elképzelésével, a DK meg túl balliberális.

Maradtak kizárásos alapon a szocik meg az LMP, alapvetően az MSZP-vel szimpatizáltam, főleg, hogy Botka lett volna a jelöltjük, mert szegedi vagyok tehát ha más miatt nem, hát emiatt gondoltam, hogy jövőre kipróbálom, milyen rájuk adni a voksom (korábban LMP-re és Jobbikra szavaztam és ég a pofám, de 2006-ban meg a Fideszre), de Botkát megfúrták, úgyhogy a kicsinyes bosszúm, hogy listán az LMP-re fogok szavazni, egyéniben valószínűleg a balos egyéni jelöltre, mert itt még meg is verhetik a Fideszt.

2017. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A többség az alapján szavaz,hogy mit kap a vályúból,a húsosfazékból.

Adókedvezmény,gyerek után járó segélyek.


Sokaknak ez áll az első helyen,mert semmilyen gazdasági ismerettel nem rendelkeznek vagy nem is érdekli őket.

2017. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt már vezetésen? mszp, fidesz, kdmp

Ki csinálta jól? EGYIK SE!!!


Kire szavazok? akinek semmi köze a fenti 3 párthoz

2017. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hááát elég semmirekellő a választék.
2017. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy nem valami fényes a választék,de a tartózkodásnál nincs rosszabb.
2017. dec. 15. 17:13
 10/14 feco8888 ***** válasza:

szavazunk a Jobbikra!nem azért mert,hanem olcsó munkaerővel oldja meg majd a fidesz már most elkezdték ide hozni aZ Ukránokat náluk átlagba 40 ezret keresnek 100ezeré meg kihajtja a belét is!

Úgy hogy ha változást akartok akkor Jobbik!

2017. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!