Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kell nekünk egy Városligeti...

Kell nekünk egy Városligeti Színház? Szükség van rá? A Mohácsiaknak nagyobb szükségük lenne a több mint 100 éve beígért hídra!

Figyelt kérdés
Érdekes, hogy ezek az eredetileg nem budapesti politikai „nagyságok” mennyire Budapest centrikusak lettek. (Orbán, Lázár, Kósa, stb.)
2017. dec. 20. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes, hogy ezek az eredetileg nem budapesti politikai „nagyságok” mennyire Budapest centrikusak lettek."


Ez természetes, hiszen nézd meg, hogy Mohács lakossága kevesebb, mint a legkisebb budapesti kerületé és ahol biztosnak érzik magukat, ott kevesebbet kell tenni.

2017. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Vegyünk inkább lélegeztetőgépet ebből a pénzből, mert az a hídnál meg a színháznál is fontosabb.
2017. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2017-12-20 18:58

Ezer százalékig egyetértek. Én a jelenlegi gazdasági helyzetben felesleges színházhoz nagyságrendben hasonló beruházást kerestem. Ha budapesti létemre választanom kellene a Városligeti Színház és a mohácsi híd között, természetesen az utóbbit szavaznám meg!

2017. dec. 21. 10:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Én zöld kezet adtam, ahogyan az első válaszadónak is. Nem tudom, ki lehetett az a gonosz lelkű, aki ennyire nem értett egyet Veled!
2017. dec. 21. 10:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es: Én is a mohácsi hídra szavaznék!

Itt vannak a bérenc nyalókák, és ha fikázni mered az agyhalott hatalmasságokat, akkor lepontoznak mint az őrültek! És ők ezért fizetést is kapnak!

2017. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy egyáltalán nem biztos, hogy a kormány felelős ezért, Egerben is beharangozták, hogy Egerben lesz intermodális csomópont, meg van mikorra lesz terv, mikorra lesz kész és szerintem teljesen jól jönne a városnak, hogy kivinnék az autóbuszállomást a belváros középéről, hátha csökkenne a reggeli dugó mértéke, aztán egy hónappal később Kósa Lajos már arról beszélt, hogy a városvezetés jelezte, más beruházásra szeretnék átcsoportosítani a korábban erre a célra biztosított forrásokat.
2017. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Baromira nem a budapestiek érdeke itt a lényeg, hanem a Városliget teljes beépítése, az összes fa kivágása, (Buda)pest élhetetlenné tétele. Hány évvel kevesebb a 8. kerületben az átlagéletkor? Csak mert nem fideszes törzsszavazók többségben. Aki tud, az meg szóródjon mindenfele, a gazdagabbak legalábbis,ők fideszesek.

Ez nem BP-centrikusság, hanem büntetés. A budapestiek többsége a Városliget beépítése ellen van, inkább menjen nyolcsávos autópálya Felcsútra, ha már a hasznos dolgokra nem akarnak költeni!

2017. dec. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!