Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha képviselő lennél bejárnál...

Ha képviselő lennél bejárnál a parlamentba?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ahol a sima embernek semkell bejárnia oda az sem jár be. Egyetemi előadásokra is alig járnak, be a hallgatók, mert nem kötelező. Orvosi szűrővizsgálatra sem mentélmég el magadtól igaz? Pedig megelőzhető a rák meg a cukorbaj idejébe és ingyenes, de oda be sem tetted a lábad ha az orvos nem küld el.


Van egy csomó helyzet, amikor nem kötelező bejárnod. Te sem teszed ezt meg sokszor ugye?


Szerinted joggal várható el, hogy bejárjanak és aludni a parlamentbe ? [link]


2018. jan. 8. 19:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom ez elmagyarázni neked. Aki valamit csak azért csinál, mert kötelező, mert különben "rosszul jár", az soha nem fogja megérteni, mi a jó a munkában. Igaz a munkában csak az talál élvezetet, aki ért hozzá. Aki nem, utálja, mint a rossz diák matekórát.

A kérdésről. A mai képviselő közönséges tudatlan szolga. nem azért fizetik hogy bejárjon, ott zavarja azokat, akik a politikát csinálják. Mikor a tömeget meghülyítve "törvényt hoznak" azt mindent megcsúfolva megszavaztatják. ekkor berendelik a képviselőt, büntetik rendesen, ha engedetlen, és megmondják eki, mikor kell és milyen gobot nyomni. A többi elmagyarázásával nem bajlódnak, úgy se értené meg. És a megfelelő időben megszólal a kolomp, a sok birka engedelmesen nyom, majd hazamegy. Már beszélni is tilos neki, annyi hülyeséget hord össze. Akkor meg minek oda a média.


Ha én képviselő lennék, egyszer mennék be. Egy jó nagy söprűvel. Kisöpörnék onnan minden mocskot. Menne a szeméttelepre. Addig ki se jönnék, míg az a parlament ragyogó tiszta nem lenne. Ezután kizárólag a munkáját értő és szerető, dolgozni akaró ember lehetne képviselő, azok aztán azért járnának be, hogy itt jólét, kedv és élet legyen, a munka kellemes és élvezetes legyen. Persze első dolguk az kellene, hogy legyen, hogy a nép elhiggye, ez nem mese, az az igazi valóság, amiért élni érdemes.

2018. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha lenne értelme igen, ha csak épp a fölösleges szájhűtés menne akkor nem.
2018. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Az országgyűlés az ország ügyeinek megvitatására van, de a mai világban ehhez már nem kell egy helyre gyűlni.


Szóval nem járnék be, értelmetlen.

2018. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy járnék be, vagy legfeljebb röhögni.
2018. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően bejárnék. De a jelenlegi rendszerben (ahol az ellenzékiként végig se hallgatnak, kormánypártiként meg úgysincs semmi beleszólásom abba amit Viktor és köre kitalálnak) teljesen feleslegesnek tartanám.
2018. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Még jó hogy, mert az lenne a dolgom. Nyújtanám be sorra a törvényjavaslatokat és felszólalnék a szerintem fontos ügyek mellet, számonkérném a kormánytagokat ha nem mi vagyunk hatalmon stb.


Ez az elvárható. Aki nem ezt teszi, azt minek tartjuk ott?

2018. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát... van wifi?
2018. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Mindenki másnak kötelező bejárnia a munkahelyére, csak a parlamenti képviselőknek nem, mert ez egy következmények nélküli ország. Én természetesen bejárnék.
2018. jan. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugy látszik, robotok közé keveredtem. Ezek nem ismerik a személyes kontaktus jelentőőségét. Nyilván nincs benne tapasztalatuk. Vagy nem veszik észre. Vagy nem értik. Vagy együttvéve. Ja, a munka fogalmát se értik. Nálam sokkal jobban leírták, mennyire nincs fogalmuk róla. Köszönet érte.
2018. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amikor van ott feladatom (interpellálok, fontos szavazáson veszek részt amit befolyásolhatok stb.) akkor bejárnék. Amikor nincs akkor a képviselői munkámat máshol látnám el (lobbiznék az általam fontosnak tartott ügyek érdekében), feleslegesen biztos nem ücsörögnék az ülésteremben én annál dinamikusabb személyiség vagyok.
2018. jan. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!