Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ez a valasztas elotti regisztr...

Ez a valasztas elotti regisztracio komoly?

Figyelt kérdés
Ez arra jo nekik, hogy meg kevesebben menjenek el szavazni es maradjon a jelenlegi?

2018. febr. 1. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal azoknak kell regisztrálni akik nem rendelkeznek magyarországi bejelentett lakcímmel illetve talán azoknak akik egy követségen akarják leadni a szavazatukat, bár náluk talán nem regisztrációnak hívják. (az előbbi 2014-ben is így volt, az utóbbi meg szerintem még régebb óta van így)

Ugyanakkor mivel ezt postán, interneten is megteheted ezért nem lehet azt mondani, hogy komoly visszatartó erő lenne. Ezen csak azok bukhatnak akik teljesen ötletszerűen mennének el szavazni.

2018. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ez altalaban ugy szokott lenni sok embernel. Nincs jobb dolgom, elmegyek szavazni. En legalabbis nem szoktam beirni a naptaramba az tuti.
2018. febr. 1. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor kell regisztrálni ha a bejelentett pl.: nema bejelentett lakcímeden élsz, vagy ha külföldi magyar állampolgárként nem rendelkezel magyar lakcímmel.


[link]

2018. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor csak a masodik felet kaphattam el a hirnek. Koszonom.
2018. febr. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!