Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek sikerült internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek sikerült internetes társkeresőn komoly kapcsolatot találni? Mennyi idő telt el a regisztráció, és az első randi között?

Figyelt kérdés

Én másfél én folyamatos böngészgetés után találtam meg a mostani párom, és lassan 9 hónapja együtt vagyunk.


Nektek sikerült komoly kapcsolatot találni ilyen módon? Mennyi ideig tartott? Találkoztatok addig érdekes figurákkal?


24/F


2013. ápr. 24. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Válás után 2 gyors, rövid kapcsolatom volt. Pár hónaposak. Majd ez a mostani, amely 4 éve tart. :)(:


56/F

2013. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 év alatt több 100 egyedi levél, ebből 3 randi. Első randinál kiderült hogy a csaj 2x próbált már öngyilkos lenni, szóval így nem lett 2. randi. 2ik csaj műtét előtt állt és közölte hogy ne számítsak rá mint potenciális párkapcsolati jelöltre. 3. nő játszotta előttem a hülyét, pedig okos lány volt. Mikor közöltem hogy előttem adja önmagát, mert nagyon nem jön be a hülye p*csa stílus, azután nem vette fel a telefont többet.


Ezután töröltem magam társkeresőről, és megtanultam főzni, mosni, takarítani és bevásárolni. 2 éve nincs senkim, és már eljutottam oda hogy nem is akarom hogy legyen. Nincs kedvem futni a felesleges köröket.


24F

2013. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem még nem.. max ismerkedés vagy ilyen 1-2 hetes.. Nem szeretek már társkerizni, mert vagy azok irtak akik 40 évesek, gyerekük is van, vagy tök messzi laknak tőlem.

N/24

2013. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hosszadalmas, de nem szabad feladni. Legfeljebb néha kicsit pihenni. Én is találkoztam sok bolonddal.
2013. júl. 19. 17:08
 5/5 anonim ***** válasza:

2-3 év kell a keresgéléshez. Ha normális kapcsolatra vágysz sokat kell vele foglalkoznod.

Pasiként ha nem küldesz ki kapcsolatfelvevő levelet, semmi esélyed hogy bárki megszólít.

kb 50-100 levélből egy ne haragudj, nem keresek párt válasz wtf??? egy társkeresőn?

300-400 levélből egy visszaírás, esetleg egy randi.

és kb. 10 első randiből lesz egy olyan aki még ezek után is akar látni (2. randi).

Nem szabad feladni. Kb. 30%-kal több pasi van a párkereső húspiacon mint nő! Hajrá.

2013. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!