Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Momentum lehet olyan antisze...

A Momentum lehet olyan antiszemita, romaelllenes mint a Pécsi elnöke?

Figyelt kérdés

A momentum pécsi elnöke eléggé antiszemita és romaellenesen nyílvánult meg. Eddig azt hittem ez egy felviágosult lebrális párt, aki mindenkit egyenlőnek, szabadnak gondol. Lehet a párt többi tagja is ilyen, csak még nem buktak le? :O



Amilyen az elnök, olyan a párt?

[link]



2018. febr. 4. 21:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezek a momentumos fijjug olyan ironizálóak! ;)
2018. febr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
81%

"Amilyen az elnök, olyan a párt? "


azért ez elég provokatív, de azóta bocsánatot is kért, illetve ha még mindig ezen a véleményen lenne, akkor nyilván nem a momentumhoz csatlakozott volna, akik az ilyen kijelentésektől teljesen elhatárolódnak.

Szóval nem gürizne ott és lenne jelölt az ő színeikben, ha más nézeteket vallana.


A cikket értékelve meg szerintem gusztustalan, hogy tele van véleményt kinyilvánító kifejezéssel, alacsonyabban van a színvonal, mint egy rossz bulvárújságban.

"egyszázalékos viccpárt" "viccpárt" "homoszexuális parádé" fénykép alatt "A kamuelnök, a "b*zivad*sz" és a puccsista - a momentumos elit" "Kikezdhetetlen hitelesség."

De ezek csak a szavak...ezen felül szörnyű a megfogalmazás, folyamatos a bírálás és következetesség sincs a cikkben.


Abban bízom, hogy akinek van internete az legalább utána néz a dolgoknak és nem hagyja magát megvezetni, hanem gondolkodik.


u.i.:azért van a csillagozás, mert ezt még a gyakorikérdsek szűrője sem engedte át

2018. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Jó 21 évesen Én is mindenféle szélsőjobbos körökbe jártam, utáltam a zsidókat és mindenkit aki nem fehér, de azóta eltelt 10 év és most legszívesebben pofánverném az akkori önmagamat. Szóval szerintem le kell tojni azt, hogy valaki sok éve mit mondott.
2018. febr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
A pécsi elnök nem antiszemita és nem is rasszista. Tizenéves korában hangzottak el tőle az ominózus dolgok. Úgy gondolom sokunknak lenne miért bocsánatot kérni a tini önmagunk miatt. Szerintem rendkívül pozitív, hogy ilyesféle fejlődési görbe látható nála. Vannak emberek akik megragadnak a tizenéves 2 bites felfogásuknál 30 évesen is.
2018. febr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy vagyok vele kutyából nem lesz szallona. Náciból nem lesz demokrata, kommunistából meg szintén nem.
2018. aug. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%

„Én úgy vagyok vele kutyából nem lesz szallona. ”


A te világnézeted semmit nem változott a tinédzser önmagadhoz képest?

2018. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

"A te világnézeted semmit nem változott a tinédzser önmagadhoz képest?"


Nem kell ennyire elvakultan védni a védhetetlen Momentumodat :D

2018. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem a Momentumom. Igen, sok dologban szimpatizálok velük, gyakorlatilag egyetleg alternatíva a hibáikkal együtt. Viszont most a józan ész mellett vagyok... azt védeném...
2018. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha az lenne, nem lenne ekkora médiahátszelük.
2018. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
origo a hiteles forrás
2018. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!