Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik nem náci, és nem...

A Jobbik nem náci, és nem antiszemita, ugye?

Figyelt kérdés

Ugye, ti sem hiszitek el nekik ezt az álszent dumát?


[link]



2013. máj. 25. 23:43
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
A képgalériát mindenkinek a figyelmébe ajánlom. Önmagáért beszél, és rávilágít a Jobbik igazi arcára.
2013. máj. 25. 23:46
 2/50 Ozmium42 ***** válasza:
73%

Az a legviccesebb az egészben, hogy a párt tényleg elhatárolódik ezektől, csak a szimpatizánsok még abban az álomvilágban élnek, hogy a párt őket képviseli, és ha majd Vona lesz a miniszterelnök/apostoli király/nemzetvezető/führer, akkor majd azt fogja csinálni, amit ők kigondoltak.


Ők lennének a leginkább pofára ejtve, ha a Jobbik győzne, bár ki tudja, ha Szegedi Csanád esete után sem gondolkoztak el, akkor nem tudom, mi használna. A többi pártnak is van egy ilyen begyepesedett eltántoríthatatlan keménymagja.

2013. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
77%
Nem nácik , antiszemiták , viszont a szavazói között vannak újnácik meg antiszemiták.
2013. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy a szimpatizánsok között vannak ilyenek az egy dolog... Én is jobbikos vagyok, pedig nekem folyik némi zsidó vér az ereimben (bár vallásilag református vagyok...) Sőt, a "náci" Jobbikban is van cigány, pl. Jónás Kálmán Hajdúszoboszlói elnök...
2013. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Nem állítom, hogy minden egyes Jobbik szavazó így gondolkodik. Azonban a közösségi portálokon kitett félreérthetetlen megjegyzéseik és célzásaik jól tükrözik a szimpatizánsaik zömének a torz, alantas jellemét. Akik "gyanútlanul" rájuk szavaznak, azoknak ajánlom, gondolkodjanak el rajta, hogy a megfelelő "klubban" vannak-e.
2013. máj. 26. 00:09
 6/50 anonim ***** válasza:
53%
Jah, a jobbik nem náci és nem antiszemita. A zsebcézár, pedig nem hazudik és igazi demokrata.
2013. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
37%
A jobbik tele van mocsok provókkal -akik ezt a náci látszatot keltik. Ha ez ellen nem lép fel, szét fogják cincálni.
2013. máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
A "provók" tényleg szándékosan a párt ellenében teszik ezeket a megnyilvánulásokat, avagy inkább a Jobbikban látják azt az erőt, amelyik képviseli az "igaz, magyar, hungarista" ügyet? Én inkább az utóbbit látom.
2013. máj. 26. 00:41
 9/50 anonim ***** válasza:
42%

"A "provók" tényleg szándékosan a párt ellenében teszik ezeket a megnyilvánulásokat, avagy inkább a Jobbikban látják azt az erőt, amelyik képviseli az "igaz, magyar, hungarista" ügyet"

-mindkettőből bőven van:

1.provók-siuyni okos d.gök 2. ostoba,sötét IQnukuk

2013. máj. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
62%

"Azonban a közösségi portálokon kitett félreérthetetlen megjegyzéseik és célzásaik jól tükrözik a szimpatizánsaik zömének a torz, alantas jellemét."


A kérdező gondolom személyesen ismeri mind a 855 ezer Jobbik-szavazót, hogy ilyen sommás kijelentést tesz...


Főleg a 80 éves falusi Mari néni jelenti a veszélyt a társadalomra, mint "torz, alantas jellem", hiszen a Jobbikra szavazott...


Bezzeg a Fidesz és az MSZP által megvásárolt több százezernyi cigány szavazatok leadói mind-mind tisztességes, még véletlenül sem segélyből élő, bűnöző életmódot folytató jellemek...


Akármilyen eszmét is vallanak, ők legalább dolgoznak, adót fizetnek, nem bűnöznek, ellentétben a cigánybűnözőkkel, vagy épp a deviánsok szavazataira apelláló liberális törpepártok.

2013. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!