Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki nyeri a választást a...

Ki nyeri a választást a jelenlegi botrányokat figyelembevéve?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 16:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen a Jobbik.
2018. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a választást már megnyerte a Jobbik.
2018. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Vona virtuális hadserege megint álmodozik... És még ők mondják, hogy a Fidesznek vannak bérkommentelői. Nekik is. Szerencsére nemcsak a gyakori fog szavazni..
2018. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tényleg szerencse :) A jobbikos ifjaknak nem tetszik a válaszod :D Nekem igen, mert én is úgy látom, hogy ez a hely tele mindenféle bérkommentelővel. Így nem nyújtanak reális képet a válaszok.
2018. febr. 12. 17:24
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
A fideszes bérkommentelők tobzódnak a választások közeledtével. Szaporodnak a Jobbikot megkérdőjelező, degradáló kérdések, válaszok. Elég az elmúlt napok kétségbeesett termését visszanézni :DDDD
2018. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Megkérded hogy ki nyeri a válaszokat, aztán aki nem azt írja ami neked tetezik, azt dislikeolod? Akkor minek teszel fel kérdést?
2018. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem meg érik Vona bukása és a jobbikosok már nem tudják, hogy védjék a vezetőjük valagát... De ugye 2010ben is 2014ben is választásokat nyert a Jobbik.... Jah, hogy itt.. Milyen kár, hogy nem a gyakorin kell választást nyerni... Megint lesz egy kis pofira csúszik. Hatalmas öngól volt azt kommunikálni, ha nem nyerek lemondok. Ezt hívják politikai öngyilkosságnak kishaver. Nehogy meglepődj április 8-án, hogy Vonagabi távozik.
2018. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit. Megteszi más.

Amúgy szerintem is elvagy kissé tájolva. Olvassgass kis kurucinfot. Vonát elég sok jobbikos, exjobbikos utálja, elég sokan kifogáják hagyni a választást vagy leszavaznak másra. Többek közt én is és apám is. Mondjuk én a fidiotakat sem támogatom, de hidd el van olyan ismerősöm, aki az orrát befogva a fideszre fog szavazni.... Apám radikálisként a viccpártra fog, én meg az LMP-re. Szerintem Vonának ez hatalmas bukta lesz, de megmondta, hogy lemond! Ezt várják jó sokan úgy egyébként.

2018. febr. 12. 17:50
 9/17 Fidesz1987 ***** válasza:
79%

A Kétfarkú Kutya Párt.


(Én is fideszes bérkommentelő voltam, de az előbb megkeresett a kutyapárt és többet ajánlottak, bocsi. Pénz beszél, kutya ugat.)

2018. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Nézd a narancs vonalat. Feltenném a kérdést, hogy mi kéne ahhoz, hogy megrendüljön, de erre úgy nagyjából mindenki tudja a választ.

Bármi történik ebben az országban – tehát, ha holnaptól az M1 minden reggel 8 órakor élőben közvetíti, ahogy Orbán csecsemőket eszik reggelire – a szavazó tábora rendíthetetlen. 1,8-2 millió ember fanatikus szavazó. Rajtuk kívül van néhány százezer ember akik érdekből ( ők jól járnak a fidesszel ), illetve "nincs jobb" elven szavaznak rájuk. Ebből következik hogy valószínűleg a Fidesz fog idén is nyerni.

Kivéve persze ha sikerül mozgósítani azt a 3-3,2 millió nem szavazó szavazásra jogosultat, akik kb soha nem szavaznak. Ez esetben bármi megtörténhet ( természetesen így is győzhet a fidesz, hisz nem tudjuk hogy közülük hányan kire szavaznának ).

2018. febr. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!