Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek tényleg lehetetlen...

Szerintetek tényleg lehetetlen, hogy nagy meglepit hozzanak a választások?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, kiterjedt ismerettségi körrel és egy - de konkrétan EGYETLEN EGY - ismerősöm sincsen, aki ne szitokszónak használná a fideszt és akinek ne lenne kib@xottul elege a pártállami maffiából. Én egészen konkrétan nem ismerek fidesz szavazót, beleértve a 80 éves nagyanyámat is.


Olvasom természetesen a mindenféle cikkeket arról, hogy a melyik statisztikai intézet milyen gigantikus támogatottságot mutatott ki nekik... Hol? Kiket kérdeztek? Milyen módszerrel?


Én úgy érzem lehet ebből igenis nagy meglepi a naccságos' uraknak, mert azok akik az előző választásra nem mentek el (mert már akkor se volt kire szavazni) most vannak olya dühösek, hogy mégiscsak találnak egy pártot maguknak.


Ti ezt hogyan látjátok?


2018. febr. 13. 06:53
1 2 3 4 5
 21/47 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

Én pl meglepődnék, ha nem lenne meg a 2/3.


"kiterjedt ismerettségi körrel és egy - de konkrétan EGYETLEN EGY - ismerősöm sincsen, aki ne szitokszónak használná a fideszt és akinek ne lenne kib@xottul elege a pártállami maffiából"


Ezekszerint neked minden egyes ismerősöd nyíltan politizál? Csak mert pl a Fideszes többség általában csendes többség. Néhány bérkommentelőn, jól megfizetett "újságírón" kívül nem fogják éjjel-nappal ajnározni a Fideszt, csak elmennek és amikor kell, odateszik az X-et a Fidesz mellé. Míg aki ellene van, az nyilván hangos kisebbség.

2018. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
37%
Én ezt a folyamatos, hol neonáci, hol neobolsevik diktatúrázást unom már, de qrvára. Meg a 4 millió éhezőzést, ezzel párhuzamosan az aprópénzen megvett, CSOK-kal dőzsölő Fidesz-szavazó vízióját, soroljam még? Az oké (illetve nem, de mindegy), hogy az ellenzék fullba' nyomja a kretént, de legalább következetesen tenné.:D
2018. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
95%

Ja, meg hogy húdenagyazáfa, ha valamiét leviszik 5%-ra, akkor kár volt, mert úgyis benyeli a kereskedő.

Bérunijó az de jó volna, aztán mikor csak egy szép kövéret tolnak a minimálbéren, az mindjárt káros lesz, mert elszabadul az infláció.

Betegek ezek.

2018. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
20%
Igen lehetetlen. Senkit sem fog meglepni hogy kivágják a fideszt. Eleve erre számítunk.
2018. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
46%

Ebben egyetért minden ellenzéki párt:

Egykulcsos szja helyett 40% az átlagfizetésre. Családi adókedvezmény eltörölve. Családi pótlék megemelve a rászorulóknak = Munkakakerülőknek. Sok sikert!

2018. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Igen, én mint "ellenzéki propagandista" gyakorikerdesen uszítok. :D Te nagyonhülye... De ha már így kérdezted, speciel maximum a Kétfarkúakat érzem közel magamhoz, a vicc az egyetlen orvosság arra ami itt zajlik.


Nem feltétlen politizálás mint olyan, ami a baráti körben zajlik. Csak kiszólások, viccek, keserű kommentek aktuális eseményekre. De amúgy nálunk ez nem tabu, eléggé egy húron pendül mindenki. Pontosan ezért is írtam ki a kérdést, mert nekem a fideszes szavazó olyan madár, amit sose láttam csak olvastam, hogy van.


Köszönöm mindkét oldal meglátásait, érdekes együtt látni a kettőt rezsisziszi meg csibefejű petike demagóg baromságai nélkül. Komolyan.

2018. febr. 13. 12:41
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a reprezentatív minta... De a butácska igen.
2018. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az, hogy szidják a fideszt, az nem jelenti azt, hogy nem rájuk fognak szavazni!
2018. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
69%

"a 4 millió éhezőzés"


Cáfold meg, hogy 2015-ben elértük a 41%-ot.:

[link]


"az ellenzék fullba' nyomja a kretént"

Ki a kretén, aki magyarázkodja, hogy ööö azok a migránsok nem azok, azok illedelmesen kopogtak és amúgy is ööö stop soros, vagy az aki szimplán észre meri venni, hogy hoppá megszűnt a demokrácia és rekordot döntött a létminimum alatt élők száma? Ja meg a korrupció, ja meg a lopás is. Micsoda kreténség már :DDDD

2018. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
A kiterjedt ismeretségi köröd, valószínűleg nem emlékszik már az előző kormány "eredményére" sz idő megszépítette az emlékeket. Azért jósolnak nekik jó eredményt, mert az előző kormány baklövéseit nem lehet megmagyarázni. Nem felejtették el, hogy két választásból kétszer verték át őket, a mérhetetlen rombolást, és a rengeteg hazudozást. A nyolc évig tartó ámokfutást 40 évig nem heverjük ki, a kádári idők ezt több évtized alatt tudták elérni. A szoclib. kormány egy valamit azonban nagyon profi módon csinált. Évtizedek alatt mesterszintre fejlesztette a hazudozást, a népnyúzást, meg a sárdobálást!
2018. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!