Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek tényleg lehetetlen...

Szerintetek tényleg lehetetlen, hogy nagy meglepit hozzanak a választások?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, kiterjedt ismerettségi körrel és egy - de konkrétan EGYETLEN EGY - ismerősöm sincsen, aki ne szitokszónak használná a fideszt és akinek ne lenne kib@xottul elege a pártállami maffiából. Én egészen konkrétan nem ismerek fidesz szavazót, beleértve a 80 éves nagyanyámat is.


Olvasom természetesen a mindenféle cikkeket arról, hogy a melyik statisztikai intézet milyen gigantikus támogatottságot mutatott ki nekik... Hol? Kiket kérdeztek? Milyen módszerrel?


Én úgy érzem lehet ebből igenis nagy meglepi a naccságos' uraknak, mert azok akik az előző választásra nem mentek el (mert már akkor se volt kire szavazni) most vannak olya dühösek, hogy mégiscsak találnak egy pártot maguknak.


Ti ezt hogyan látjátok?


2018. febr. 13. 06:53
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
54%
Tudod mi lesz a meglepi? A Fidesz 3/4 😄
2018. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
54%
A meglepi meglepije: 2/3 vagy 3/4 esetleg 4/5!
2018. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Hát az valóban komoly meglepi lenne. Lázár lehetne a következő Elon Musk vagy Bill Gates :D
2018. febr. 13. 16:50
 44/47 A kérdező kommentje:
Oppardon Mészáros
2018. febr. 13. 16:51
 45/47 anonim ***** válasza:
65%
"Megszűnt a demokrácia", LOL. Ez példának okáért egy a tipikusan "mondtunk valami nagyot, aminek semmi kézzelfogható jele nincs, de ugrik rá a sok hülye" jellegű kreténség közül.:D
2018. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj a Fidesz győzelmére és akkor kisebb eséllyel ér meglepi.
2018. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
65%
Megszűnt a demokrácia. Hadd tegyek fel egy kérdest, ha lehet! 2006-ban miután a televíziós vitában tett jó pár igéretét megszegte az Gyurcsány kormány, nyilvánosságra került az öszödi beszéd, majd a Tv székháznál volt némi gubanc, ugyebár - miután a választásokat úgy nyerték meg, hogy átvertek mindenkit - majd a rendőröket ráúszították a jónépre, akkor nem szűnt meg a demokrácia?
2018. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!