Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek tényleg lehetetlen...

Szerintetek tényleg lehetetlen, hogy nagy meglepit hozzanak a választások?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, kiterjedt ismerettségi körrel és egy - de konkrétan EGYETLEN EGY - ismerősöm sincsen, aki ne szitokszónak használná a fideszt és akinek ne lenne kib@xottul elege a pártállami maffiából. Én egészen konkrétan nem ismerek fidesz szavazót, beleértve a 80 éves nagyanyámat is.


Olvasom természetesen a mindenféle cikkeket arról, hogy a melyik statisztikai intézet milyen gigantikus támogatottságot mutatott ki nekik... Hol? Kiket kérdeztek? Milyen módszerrel?


Én úgy érzem lehet ebből igenis nagy meglepi a naccságos' uraknak, mert azok akik az előző választásra nem mentek el (mert már akkor se volt kire szavazni) most vannak olya dühösek, hogy mégiscsak találnak egy pártot maguknak.


Ti ezt hogyan látjátok?


2018. febr. 13. 06:53
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Kérdező tudhatnád hogy mindíg divat a kormányt szidni. Attól még rá szavaznak. Az meg hogycte a gondolatát is elhesegeted annak hogy az adórendszer csok és családi adó miatt van sok szavazója a fidesznek az kb semmit se jelent. Egy vélemény aminek semmi alapja. Csak számotokra egyszerűbb elhazudni mint elismerni azt hogy vannak akiknek anyagi szempontból nem mindegy kire teszik az x-et.
2018. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Nem hessegetem el, csak furcsállom, hogy ezek szerint sokan ennyire nem látják a fától az erdőt. Nagyon érdekes ez a kérdés, mert tényleg összegyűlt mindenféle válasz, az erdélyi szavazóktól az "előzőkormányaztcináltabezzeg"-ig.
2018. febr. 13. 13:10
 33/47 A kérdező kommentje:

27-es, tudom, hogy nem vagyok reprezentatív minta. Ha nem tudnám, nem írtam volna ki a kérdést.


Vajon az az ember miféle értelmi képességekkel dicsekedhet, aki 5-6 kommentből butának minősít egy másikat - leginkább a vélemények ütközése miatt? ;)

2018. febr. 13. 13:11
 34/47 anonim ***** válasza:

,,Vajon az az ember miféle értelmi képességekkel dicsekedhet, aki 5-6 kommentből butának minősít egy másikat - leginkább a vélemények ütközése miatt? ;)"


Átlagos magyaréval, mivel ez általános jelenség a magyarok körében párttól függetlenül.

2018. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ki a kretén, aki magyarázkodja, hogy ööö azok a migránsok nem azok, azok illedelmesen kopogtak és amúgy is ööö stop soros, vagy az aki szimplán észre meri venni, hogy hoppá megszűnt a demokrácia és rekordot döntött a létminimum alatt élők száma? "


Igazából egyelőre utóbbinak "nem gyün" a választási győzelem.

2018. febr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lehetetlen, hogy megbukjon a Fidesz. Az sem lehetetlen, hogy a nap már nincs a megszokott helyén és nemsokára a föld letér a megszokott pályájáról. Ha eldobsz egy tollat akkor nem lehetetlen, hogy soha nem fog leesni, oda ahová dobtad. Nyilván ezeknek az esélye kisebb mint egy Fidesz bukásé, de annak nincs sok esélye. Esély van rá, de elég kevés, a realitás az, hogy nyernek.
2018. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
"de annak nincs sok esélye." Itt azt akartam volna írni ha jól emlékszem, hogy annak sincs sok esélye.
2018. febr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

"sokan ennyire nem látják a fától az erdőt."


Mennyire igaz ez rád! :)

2018. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
42%
Mint említettem, a Szoc-lib bukott kormány egy valamit tanult meg, de azt félelmetesen. Ferdíteni, csalni hazudni. Bevándorlók mindig vannak, és lesznek. Leszedtek néhány adatot a Bevándorlási hivatal adatbankjából, kicsit ferdítettek a tényeken, és kész lett az 1300-2300 öngyilkos merénylő. Még abban se tudnak megállapodni, hogy 1300 vagy 2300. Persze azt, hogy a németek 4 év alatt zuhantak arra a biztonsági szintre, mint a svédek, dánok, angolok 40 év alatt, azt nem kell tudnunk. Évtizedek alatt fejlesztették ki a hazudozást. Egész Európát meg tudták vezetni. Nagyon oda kell figyelni, ha meg akarod látni az igazságot. Választások előtt mindig a Fidesz volt a mumus. 2002 és 2006-ban a Fidesz elvesztette a választásokat, nem volt kit démonizálni. Akkor kitalálták, hogy a titkosszolgálat információt szerzett, arról, hogy terrortámadást készülnek végrehajtani Magyarországon. Érdekes, mióta 2010 óta a Fidesz van, senki nem akar terrortámadást végrehajtani, noha 4 éve utasítjuk el a migránsok befogadását.
2018. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen, de azert ez pillanatnyilag, nagyon valószínűtlennek tűnik. En a 2/3 elkerülésére még látok esélyt, többre nem.
2018. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!