Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Segítség! A szüleim valami...

Segítség! A szüleim valami Fideszes papírt akarnak velem aláíratni annak céljából, hogy felmérjék xy jelöltet mennyien támogatnák a környéken. A pártszimpátiám titkossága elvileg nem állampolgári jog?

Figyelt kérdés
Szüleim megrögzött Fideszesek és alá akartak írattatni velem (+tel.szám, lakcím megadásával) egy papírt, de összevesztünk, mert erre nem voltam hajlandó, ugyanis senkinek semmi köze, hogy én milyen szimpatizáns vagyok főleg, ha nem is adnám egyik párthoz sem a nevem. Arról nem is beszélve, ha valamilyen úton-módon olyan ember szerez róla tudomást, akinek abszolút semmi köze hozzá (ismerős, leendő főnököm stb.). Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi a fenét csináljak?
2018. márc. 6. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Irígylem a problémáidat -.-
2018. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, szerencsére semmit nem kellett aláírnom, így megjátszottam hogy Fideszes vagyok. Hanem agyon is vertek volna ott az emberek...
2018. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit tenned, mert már elment a támogatást gyűjtő ember.
2018. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem akarsz rászavazni, ne írd alá. Amúgy szerintem ez kamu.
2018. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem egészen értem, hogy a Fidesznek mi szüksége lenne arra, hogy felmérje xy jelölt támogatottságát.😂 Az ellenzéknél gyártanak most forgatókönyveket, listákat a “legesélyesebb” jelöltekről, amatőrök és kevésbé amatőrök, ilyen-olyan adatbázisokból, algoritmusokkal.
2018. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
A szüleidnek mindíg iagaza van !
2018. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
FAKE
2018. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Hatalmas nagy kamu szar! Szánalom a köbön.
2018. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Most már tényleg nem számít, lejárt a határidő. Összeveszni nem kell, csak egyszerűen nem teljesíteni. Akit ilyesmire akarnak kényszeríteni, nyugodtan használhat bármilyen alkalmasnak ítélt módot. (fáj a kezem, nem látom a papírt, nem tudok írni, majd holnap, majd máskor, nincs tollam [ha adnak, úgy rányomod, hogy eltörjön], stb.)
2018. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Senki sem kényszeríthet semmilyen aláírásgyűjtő vagy felmérő ív aláírására, még a saját szüleid sem. Ha emiatt veszekednek veled, az az ő értelmi színvonalukat mutatja. Nem kell kifogásokat keresni, egyszerűen jelentsd ki, hogy NEM. Magánügyed, hogy kire szavazol.
2018. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!