Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Amikor az SZDSZ, MDF és az...

Amikor az SZDSZ, MDF és az LMP mondta, hogy meg kellene adóztatni a minimálbért, akkor az baj volt. Most hogy a FIDESZ mondja miért lett hirtelen jó?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mert a fidesz az egész adórendszeren változtat, nem csak a minimálbért adóztatná


(attól függetlenül, hogy én senkivel sem értek egyet...)

2010. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Félreértesz. A változtatással a minimálbér is adóköteles lesz. Ez a pont az ami érdekelne engem, és az, hogy most már válaszokban gyakran olvasom, hogy igenis adóztassák meg a minimálbért mert... Eddig viszont baj volt.
2010. jún. 9. 17:54
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert a Fideszt szeretjük, a Fidesz nem zsidó, a Fidesz MAGYAR, és Orbán kezéből a narancsszínű sz@r édesebb :D :D
2010. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
mert a többi 3 párttól nem várhatnánk minimálbér emelést, csak az adóztatását.
2010. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szívesen olvasnék még válaszokat! Pl Pezsitől(bocs, hogy kiemeltelek, de te vagy nyíltan fideszes gyík-es).
2010. jún. 9. 19:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy ki mondja, szükséges ez a lépés, mivel az állami alkalmazottakat leszámítva a munkavállalók fele minimálbérre van bejelentve, és így 1 millió ember kivonul az adózás alól. Ez sehol nem lenne tartható. Az adóalap szélesítése ilyen körülmények között elkerülhetetlen. Ugyanakkor a minimálbért fel kell emelni legalább olyan mértékben, hogy az érintettek nettó jövedelme ne csökkenjen, mert sokan tényleg csak annyit kapnak, és tőlük nem szabad elvenni.
2010. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy szükségtelen, mert szerintem is szükséges. Én csak azt nem értem, hogy amíg más mondta addig nem volt jó, amint a FIDESZ, onnantól jó.
2010. jún. 9. 20:12
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát azért, mert itt most volt egyhatalmas győzelem, és mindenki szeret a győztessel haladni, legalábbis, amíg lehet. Egyébként az MSZP most is ellenzi, és Róna Péter közgazdász is a kritikájával járja végig a tévéstúdiókat.
2010. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Csak Pezsi válasza jó? Az enyém nem? :)

Nyíltan fideszes vagyok, ha gondolod kifejtem a véleményem, feltéve, ha tényleg érdekel.

2010. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Cserébe lenne gyerekkedvezmény is, egy vagy két gyerek után is, így mindjárt lenne benne kompenzáció. Ez egy lényeges különbség az MSZP-s ötlettel szemben.
2010. jún. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!