Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aktuális kérdés, ki nyeri a...

Aktuális kérdés, ki nyeri a választást?

Figyelt kérdés

Nekem gözöm nincs,még azt sem tudom nekünk kis embereknek javul e helyzetünk?Pesszimista vagyok,nem hiszek a jobb létben.Szerinted?Vagy ha úgy tetszik,ön szerint?

Minden ide vonatkozó válaszért megy a zöld pacsi!Ez az ígéret be lesz tartva és nem úgy mint egyes politikus ígérete amely csak ígéret marad.

Nos?


2018. márc. 19. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Az ország több pénzt kapott eddig az EU-tól, mint amennyit annak idején pl. a nyugatnémetek és az osztrákok Marshall-segélyként kapnak és egy világháború után újjáépítették az országukat és jóléti államot alakítottak ki. Mi ehhez képest szépen haladunk a munkaalapú társadalom felé. Nem gondolod hogy (főleg) a jelenlegi kormány sáros ebben?
2018. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Hát a baloldal biztos nem. A Gyurcsány már megint merev részeg volt. Ráadásul egy koalíciós tárgyaláson. Hogy nem szégyenli magát.
2018. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen a Jobbik.
2018. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pacsi.

No koment.

2018. márc. 19. 13:34
 5/16 anonim ***** válasza:
Az a te bajod ha alkoholista vagy meg a családodé. Sajnálom őket. De aki politikai babérokra tör tartsa már magát.
2018. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5/6 Nem szeretem ha sértegetnek.Nem vagyok " pufikám ",De a következő válaszolónak igazat adok,alkoholista menjen listázni az alkohol bűzös kocsmába ahelyett,hogy ismeretlenül is sérteget.Annyit igyál,hogy ha van,a családod ne tudd terrorizálni.Bár én még olyan alkoholistával nem találkoztam aki felvállalta volna,hogy ő alkoholista.Erről ennyit.
2018. márc. 19. 14:15
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocs 5/6.Nem neked írtam a választ,annak akinek a válasza a te helyeden volt.Eltünt,nem értem miért?Ilyen még nem volt agyikon.Mégegyszer bocs és kérek minden olvasót ne vegye figyelembe kommentemet.
2018. márc. 19. 14:19
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem értem,mindig változik a számozás.Pufajkás nevű válasz adótól kérek elnézést.
2018. márc. 19. 14:22
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
#7: "Eltűnt, nem értem miért? Ilyen még nem volt a gyikon." Most viccelsz, vagy ennyire új vagy még itt?
2018. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Csoda hogy még az én válaszom fenn van. Próbálnál meg kérdezni valamit Gyurcsányról pl. Azonnal törlik. Lehet övé az oldal. Ma is eltünt a kérdésem amit róla tettem fel. Pedig csak azt kérdeztem mivel magyarázható hogy állandóan merev részeg mostanában?
2018. márc. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!