Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aktuális kérdés, ki nyeri a...

Aktuális kérdés, ki nyeri a választást?

Figyelt kérdés

Nekem gözöm nincs,még azt sem tudom nekünk kis embereknek javul e helyzetünk?Pesszimista vagyok,nem hiszek a jobb létben.Szerinted?Vagy ha úgy tetszik,ön szerint?

Minden ide vonatkozó válaszért megy a zöld pacsi!Ez az ígéret be lesz tartva és nem úgy mint egyes politikus ígérete amely csak ígéret marad.

Nos?


2018. márc. 19. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
A fidesz, mert ők magyarok.
2018. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
A fidesz, mert nekik van a legtöbb szavazójuk. És nem voltam most sem reszrehajló. Jobbik esélye egyedül nulla. Megmondom miért. Mert 4 éve egy egyénit nem nyertek. Most legalább 30 mandátumot kéne listán és 70et egyéniben. Ugye hogy ez nem reális?! Na jóccakát az álmodozóknak
2018. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek ment a zöld pacsi.

Gondoltam,hogy ilyen válaszok érkeznek nem ért meglepetés.Nem változik semmi / sajnos / ezért nem is terhelem magam azzal,hogy elvánszorgok szavazni.Igen vánszorgok mert erősen mozgás sérült lettem,de ez az én bajom.

2018. márc. 19. 18:43
 14/16 A kérdező kommentje:

Még egy sor ami lemaradt elöző válaszomból.

Magyarországnak meg az a baja,hogy olyan vezetése van amilyen.Ez az igazi gond és nem az én egyéni egészségügyi bajom.Olyan vezetésre lenne szüksége kis hazánknak amelyikben élni lehet kiszámítható jövövel.

2018. márc. 19. 18:48
 15/16 anonim ***** válasza:

Igényeljen mozgóurnát!

[link]

2018. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mozgó urna?! Na hiszen,még csak az kellene!Értem én ,hogy villanymotor de mi hajtja?Azt is értem,hogy szalma kalap de miből van?Pici pont vagyok én,az én szavazatom egyenlő a nullával!!! Ebben a rendszerben meg hatványozodva nem ér semmit.Nemzetközi kamionos voltam amikor Angliába szólított a fuvar és itthon javában folyt a szavazás.A hajón tartózkodtam és a térképeket lapozgatva a könyvtárban rá akadtam egy olyan oldalra ahol a nemzetek minisztereinek nevét sorolták.Meglepetten olvastam,hogy Gyurcsány Ferenc Magyarország minisztere.Ez már nyomtatásban volt az Angoloknál!Honnan tudták?Itthon még a köznép csak ixelgetett.Na ennyit a választásról!
2018. márc. 19. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!