Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyit ad a Jobbik a szavazók...

Mennyit ad a Jobbik a szavazóköri delegáltjainak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a szavazóköri bizottság tagjai idén 21 helyett 35 ezret kapnak, de én, mint Jobbikos delegált mennyire számítsak? Ha kapunk, kp-ban, utalványban vagy utalással kapunk? Köszi előre is a válaszokat.

2018. márc. 19. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Reméllem semmit! Az ilyesmit ingyen illik csinálni!
2018. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elviekben a delegált tagok nem jogosultak semmiféle ellenjuttatásra. Az a delegáló párton múlik, hogy honorálja-e valamivel az embereit. Nálunk például a fideszesek kaptak kajacsomagot ebédre. De hogy pénzt is kaptak-e, azt nem tudom.
2018. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kaját mindenki kap, mindegy milyen párt. Az ezen kívüli fizetés az mindenkinek a pártja és közte megállapodás kérdése. Nem tudom hogy szokták, én választott független voltam, így mi mindenképpen kaptunk pénzt.
2018. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kaját mindenki kap, de gyakori, hogy a pártok adnak valami kis kajacsomagot ezen felül a delegáltjaiknak, de ez teljesen változó.


A választottak (nem párt vagy szervezet által delegáltak) kapnak fizetést, az biztos. A másik, hogy a következő munkanap fizetett szabadnapnak számít. Előre kell szólni a munkáltatónak, hogy számítson rá, hogy nem mész, és ki kell fizetnie az átlagbéredet. Igazolást kap aki kér, és így a munkáltató a számlát be tudja nyújtani az államnak, tehát így nem ő fizette azt a szabadnapot.

2020. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!