Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavaznátok a Jobbikra, ha...

Szavaznátok a Jobbikra, ha összefognak az MSZP-DK-val?

Figyelt kérdés

2018. márc. 20. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem. De akkor sem ha nem fognak össze.
2018. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

Nem jó szívvel, de kormányváltás érdekében bármit.

Az MSZP-vel és DK-val való összefogásra/szavazásra úgy tekintek, mintha pár év múlva Orbánra szavaznék, hogy az akkori kormányt váltsuk le...


De mint Jobbik szimpstizáns, oda teszem a szavazatomat ahova a legnagyobb ellenzéki párt kívánja. Bíznék benne, hogy a Jobbik támogatottsága és jelleme van olyan erős, hogy a koalícióban őket követné mindenki, és egy olyan álláspontot képviselnek, ami nekem a leginkább megfelelne. (Lásd, a diákparlamenti vita Szél Bernadettel és Karácsonnyal. Vona Gábort csak követni lehetett, és bólogatni arra amit mondott.)

Egyébként az LMP-vel, Momentummal és a Kétfarkúakkal is szimpatizálom.


Ui.: Gyurcsányt annyival többre tartom Orbántól, hogy ő legalább bevállalta és elmondta az igazat.

2018. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem. És azt hiszem ezzel sok, eddig jobbikra szavazó lenne így.
2018. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

"Jobbik támogatottsága és jelleme van olyan erős"


A jobbik megcsinálta ugyanazt a köpönyegforgatást, mint a fidesz már jópárszor. Egy-két év alatt (viszonylag) radikális pártból behúztak a cukimukiskodni középre. Vona ugyanaz mint Orbán, ha az érdeki úgy kívánják, akkor négy év múlva a kommunista internacionálét akarja majd újraéleszteni.


A parlamentben az egyetlen pár amelyik ugyanazokat az elveket képviseli mint az indulásakor az LMP.


Az, hogy az LMP kinek szimpatikus vagy kinek nem az más kérdés.

2018. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Én igen. Budapesti vagyok, 2008-09 óta Jobbikos folyamatosan, mindig rájuk szavaztam, de most listán ugyanúgy a Jobbikra fogok, egyéniben meg a balos jelöltre, aki a legnagyobb támogatottságú nálunk.


Szomorú is vagyok kicsit, hogy a Jobbik most ilyen fafejű módon köti az ebet a karóhoz.

2018. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lila hó esik
2018. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#4 Hogy jössz te egyáltalán ahhoz, hogy megjegyzést teszel a véleménymre? Kértelek rá? Én vagyok a kérdező? Te vagy Isten? NEM.

Akkor kérlek ne kommentáld, hogy ki kire szeretne szavazni.

Elolvastad a momdanivalóm, lehet is haladni tovább, esetleg írd meg a sajátod, de az enyémről szállj le.

Nem kell kioktatni másokat tanár módjára, csak mert te mással szimpatizálsz.

Én sem mondom egy fideszesnek sem, hogy szavazzon az ellenzékre. Majd ha rájönnek maguktól, akkor váltanak, és te se próbálj uralkodni mások felett.


Ezt a kérdést el is távolítom a mentetteim közül, mert nem vagyok kíváncsi az esetleges további mondanivalódra.

2018. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Soha. Akkor inkább a Fidesz. Az a legkisebb rossz ebben a felállásban..
2018. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
CSak a Fidesz
2018. ápr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!