Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Napokban robbant a hír, hogy...

Napokban robbant a hír, hogy a jobbik ellenzéki jelölteket fizet le, hogy lépjenek vissza. Ez a párt, hogy kampányolhat a korrupció ellen?

Figyelt kérdés
Hangfelvétel készült arról amint az LMP-s Midi Melániát a jobbikos Farkas Gergely meg akarja vesztegetni, hogy lépjen vissza a javára. Ez a párt, aki korrupcióval akar hatalomba jutni kampányol a korrupció ellen. Ennyire hülyéknek nézik a magyar választópolgárokat?

2018. márc. 22. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

"az rohadtul nem ugyanaz mint amikor közpénzből (nem a sajátomból) százmilliárdok tűnnek el túlárazott közbeszerzéseken meg az eredeti ár 6-szorosába kerülő "


Mert még nem volt lehetősge a jobbiknak. ami késik, nem múlik

2018. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"amit te is eljatszol, ha mondjuk megallit a rendor"

Kikérem magamnak. Az, hogy nálad így szokás az egy dolog, de nem mindenki ilyen.

2018. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%

Azért nem árt tudni a másik fél véleményét is erről az esetről

[link]

2018. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, hagyjuk már mindig ez a "Fidesz lejárató propaganda". Ha ellenzéki politikusokról derülnek ki csalások, lopások vagy korrupciós ügyek mindig csak annyit mondanak, hogy "Jaj fidesz lejárató propaganda". Ja persze. Ellenben ha Fideszesről derül ki ők rögtön a plafonon vannak és tényként közlik, hogy már pedig az úgy van és ez nem lejáratás.
2018. márc. 23. 10:22
 15/18 anonim ***** válasza:
63%

Légyszíves akkor ezt ne nekem írd hanem vedd a bátorságot és kommentelj az FB-n Midinek és Hadházynak. Bármikor megteheted.

Ha már itt tartunk akkor "a jobbik ellenzéki jelölteket fizet le" kérdés cím erős torztás és ezért félrevezető.

Ehelyett helyesebb az lett volna hogy "A jobbik egyik jelöltje megpróbált lefizetni egy LMP-s jelöltet" hogy lépjen vissza a javára. Vagy tudsz más esetről is? Akkor ne tartsd magadban mert közérdek.

Bár vannak akik még ezt az esetet is cáfolják mert csak költségtérítés hangzott el. MEghallgattam a hangfelvételt.

Lehet hogy Midi provokálta Farkast. Mert különben miért emlegette fel hogy neki mennyibe került már ez az egész ha úgysem volt szándékában a visszalépés? Erre Farkas kérdezte tőle hogy ha visszafizeti a költségeit? - erre alapozzák a korrupció gyanút. Lehet hogy Midi vette fel a beszélgetést mert már sejthette hogy a visszalépés lesz a téma. Ha igen akkor ő adta közzé. Az igaz hogy Farkas védekezése elég béna (hogy csak viccesen kérdezte meg). Bénán csinálta az egészet mert még költségtérítést se lett volna szabad felajánlani.

2018. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13%
Én eddig baloldaliként bár orrbefogással, de fontolgattam, hogy taktikai szavazás miatt a Jobbikra szavazok egyéniben, de most már határozottan tudom, hogy a másik legesélyesebb, MSZP-sre fogok voksolni. Amúgy is csak ott érdemes mindenképpen átszavazni, ahol nagyon kiegyenlített az eredmény, ahol amúgy is fölényesen nyer a Jobbik az LMP-vel, vagy mit tudom én kivel, ott szavazzanak csak a baloldalra azok akik úgy gondolják, az sem elvesztegetett szavazat teljesen, mert a töredékszavazatokban beszámít.
2018. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
65%

"Kikérem magamnak. Az, hogy nálad így szokás az egy dolog, de nem mindenki ilyen."


Na látod. Akkor attól, hogy egy Jobbikos megpróbált megvesztegetni valakit, ítéljük el az egész Jobbikot?

2018. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17 Nem. Ne ítéljük el az egészet. Csak nem szeretem, ha kifogásokat keres valaki. Ráadásul ilyen ostoba kifogásokat, mint ez a Gergő.
2018. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!