Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Komolyan van még bárki, azt...

Komolyan van még bárki, azt hiszi, hogy van esély kormányváltásra teljes körű összefogás nélkül?

Figyelt kérdés

Mert aki ezt komolyan elhiszi, az vagy nagyon tájékozatlan, vagy iszonyatosan hülye matekból.


Két verzió van, vagy összefog az összes ellenzéki párt(legalább visszaléptetési szinten elérik, hogy mindenhol 1 jelölt maradjon).

Vagy nem fognak össze és a fidesz újabb 2/3-adot tudhat magának.

Én most megmondom, hogyha az ellenzék külön indul, akkor a FIDESZRE fogok szavazni, hogy ezek a rohadt ellenzéki pártok ha nem akarnak valódi kormányváltást, akkor a parlamentbe se jussanak be, hanem húzzanak el SZŰNJENEK MEG, aztán hátha alakulnak helyettük újak, akik valóban kormányváltást akarnak.


2018. márc. 26. 15:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Összefogás vagy Fidesz, más verzió nincs, ez így igaz. Ott a 2014-es választás, meg kell nézni a számokat, különösebb változásra mi alapján számít bárki is? A Jobbik a leghülyébb az ellenzékből, mert ők hiszik, hogy tudnak kormányt váltani önmaguk is. Elzárkóznak minden összefogástól. Pedig most kellene összefogni a magyaroknak, a közös cél érdekében békén kötni a jobb és baloldalnak, hogy eltakarítsuk a diktatúrát. Én a Jobbikra akartam szavazni, de ahogy közelednek a választások és hallom a pökhendi megnyilvánulásaikat az összefogással kapcsolatban, nem adom egy ilyen pártnak a szavazatomat. Akinek fontosabb hogy saját hatalmat kapjon a magyar nép érdekeinél, arra nem szavazok. Az egy Fidesz2 lenne ha hatalomra kerül.
2018. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

[link]


Több, mint egymillió emberrel kellene többnek elmenni idén szavazni 2014-hez képest ahhoz, hogy összefogás nélkül is legyen kormányváltás. Ez lehetetlen, kétségbeejtő, hogy a Jobbik meg az LMP elhiszi, hogy ez a csoda megtörténik. Most már csak annyit tehet aki kormányváltást akar, hogy a Jobbik, az LMP és a Fidesz pártokon kívül x-el valakire és reménykedik.

2018. márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Akkor legyen MSZP!! 😂
2018. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én a Jobbikra fogok szavazni, de tudom, hogy úgysem nyernek. Sajnos ez van.
2018. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, a fantáziámat nem a politizálásra használom. Éppen ezért gondolom, hogy Márki Zay után nem csillant fel semmi remény azokban, akik értik a politikát.

Az egy adott körzet volt meghatározott szemléletű választókkal, adott előélettel. Ez ott ment, és nyilván van még néhány körzet, ahol szintén. Továbbá van sok, ahol nem így működik a dolog.

Biztosíthatlak, ha mondjuk Salgótarjánban, vagy Miskolcon akad egy "független" jelölt, akit bármi okból minden párt támogat hangosan, ott akkor sem lenne eszerint eredmény. Lehetne persze, csak nem így. És még más körzeteket is lehet sorolni. A baj éppen az, hogy mindet egy kalap alá veszik, pedig nagyon eltérő mentalitású emberek lakják.

2018. márc. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
A baloldal miatt volt a Fidesznek két cikluson keresztül kétharmados többsége. Miattuk jött létre a Jobbik is, hogy el legyenek végre takarítva. Nehogy már ezekkel kelljen a Jobbiknak összefogni, csak azért, hogy a Fidesz le legyen váltva! Kell a kormányváltás, de csak a Jobbikkal!
2018. márc. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Csak a jobbikkal??? HAHAHA

Önmagukban egy egyéni mandátumot sem tudnak megnyerni. Nem hogy kormányt váltani. 2014-ben sem nyertek egyet sem, pedig ott még nagyobb is volt a támogatottságuk.

2018. márc. 27. 12:46
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező! Most nagyobb a Jobbik támogatottsága mint 2014-ben.

Amúgy egyettértek azzal hogy a Jobbik azzal a f. s baloldali törpepártokkal fogjon össze. Akkor teljesen elfordulnának a Jobbik szavazói, köztük én is. 😓😒

2018. márc. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Aki inkább újabb Fidesz kormányzást választ ahelyett, hogy a Jobbik összefogás útján segítsen leváltani a Fideszt és végre tehessen valamit ő is a parlamentben a magyarságért, na az csak állítólag Jobbikos. Valójában meg fideszes ;).
2018. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lesz arom, utolsó, nekem tökmindegy minek nevezel, leszek nagyon szivesen akár fideszes is, ha úgy gondolod, de rohadjon le a kezem, ha valaha is balosra tennék ikszet! Soha!
2018. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!