Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ti hol helyeznétek el magatoka...

Ti hol helyeznétek el magatokat a politikai spektrumban? S ez alapján kire fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Én:


[link]


Tőlem mindegyik párt meglehetősen távol áll, mint azt a mellékelt ábra is mutatja. Egyelőre még nem tudom, hogy kire szavazzak, vagy hogy egyáltalán elmenjek e, ha ennyire nem passzol hozzám a jelenlegi felhozatal.



2018. márc. 27. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A Jobbikra fogok szavazni, mert még Vona Gábor és az ő programjuk a legszimpatikusabb. Jobb oldali beállítottságú vagyok, de amit a Fidesz művel az már egy kicsit sok.


Nem szeretnék veszekedni senkivel, csak leírtam a véleményem szóval ha a Jobbikot vagy engem szeretne leszólni valaki akkor máshol tegye, köszönöm.

2018. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem szóllak le, bár a Jobbikot nem nevezném jobboldali pártnak(gazdasági szempontból legalábbis semmiképpen nem az).
2018. márc. 27. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy nem teljesen jobboldali, de más párt nincs aki jobboldali lenne vagy egyáltalán olyan lenne, hogy szavaznék rájuk. Még a Momentumra kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőlük a jövőben, mert jelenleg még alkalmatlanok lennének a kormányzásra.
2018. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a jelenlegi felhozatalból mindegyik alkalmatlan lenne a kormányzásra. Ez alól természetesen a mostani kormány sem kivétel.
2018. márc. 27. 15:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Libertarian Right
2018. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pacsi
2018. márc. 27. 15:36
 7/12 anonim válasza:
Bal libsiként elvileg van választék,de egyik párttal se tudok teljesen egyetérteni. Jobb híján lmp-re fog menni a voksom, de momentum szimpatikusabb, kár, hogy nem jutnak be. DK-t pedig én már átraknám a libertariánus rubrikába Gyurcsány korábbi harmadikutas politikája miatt :D
2018. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A DK összességében mégis inkább baloldali, a sok ingyenes ígérgetésével, ami amúgy irreális, tehát lehet, hogy hazugság.
2018. márc. 28. 18:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Tőled kicsit balra, kicsit lejebb. Hosszútávon se az ellenzék, se a fidesz alatt nem akarok élni, változás reményét nem látom, ezért a következő 2-3 évben levelezőn megcsinálom a mester diplomát, mellette félreteszem amit tudok, aztán irány Svájc. Ha ebből a feltételrendszerből indulok ki, akkor viszont a fideszre kellene szavaznom, mert a baloldal kétkulcsos adót akar, hogy legyen pénze elosztogatni, április 8-ig kiderül, lesz-e gyomrom hozzá.
2018. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen a diagramon sehogy nem tudom és nem is akarom elhelyezni magamat. Utálom az ilyen mondvacsinált skatulyázásokat.:-)
2018. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!