Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok, mit szóltok...

Jobbikosok, mit szóltok hozzá, hogy a Jobbik már nyíltan kvótapárti nyilatkozatokat tesz? Tényleg egy kvótapárti Jobbik-DK (stb) koalícióra vágytok?

Figyelt kérdés
[link]

2018. ápr. 3. 17:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

No igen. Arról szót sem ejt a paraszt, hogy amúgy ott van a tranzitzóna, ahol elhelyezik a belépni kívánókat addig, amíg elbírálják a menekültkérelmet. Csak az lépheti át a határt, aki valóban menekültstátuszra jogosult.

NB. Különösen aranyos a szír útlevélre való hivatkozás. Emlékszik még valaki, hány útlevelet találtak annál a bizonyos Ahmed H.-nál?:-)

2018. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
83%

Jó zárjuk le ezt a témát.


A Fidesz valóban nem fogadta el a kvótát, és nem engedett be 1300 embert akit adott esetben simán kivághattunk volna ha nem adunk nekik menedékjogot.


Viszont helyette:

- átengedett 230 ezer migránst az országon

- 3000 menedékjogot osztott ki

- 25 ezer embernek adott letelepedési jogot a letelepedési kötvényeken keresztül

- 100 milliárdot költött el plakátozásra, a saját birkáik hülyítésére és egy bukott népszavazásra, ahelyett, hogy értelmesebb célokra költötték volna pl hadsereg, oktatás, adócsökkentés, egészségügy stb.


És akkor most jönnek a választások előtt a fideszes bérkommentelők, hogy lejárassák a Jobbikot, akik egy angol mondatot képtelen vagy nem akarnak értelmezni.


Szánalmas ez az erőlködés, a narancszombikon kívűl senki nem hisz már nektek, tűnjetek már el végre.

Tudom, hogy ezért fizetnek titeket, de szánalmasak vagytok és kontrapoduktív ez az egész.

2018. ápr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
12%
#32, én megértem, hogy ez neked, mint hű, kötelességszerűen elcicásodott jobbikbetyárnak baromi kínos, de azért ennyire nem kell, hogy elguruljon a gyógyszered. Vasárnapig még szükség van rád, hátha megugorjátok akár a 15%-ot is, addig vigyázz magadra.:D
2018. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

33#


Nem vagyok Jobbikos, ezt benézted kis narancstroll.

Szerintem amúgy mélytorkozni fogtok rendesen.

2018. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Tessék mindenkinek tájékozódni, elolvasni a pártok programját, utána nézni a jelöltek előéletének aztán el kell menni szavazni. Ja: Fidesz programot ne keressetek, nekik nincs ...már azt sem mondják, hogy folytatjuk, csak arra alapoznak, hogy megvédenek a migránsoktól, az ENSZ-től, Sorostól, mindenki, aki ellenünk van, az migránsvédő, keritésbontó Sorosbérenc, Vona meg iszlamista és homokos, meg náci. Ja meg a cigányokat 600 éve nem tudtuk integrálni (ja várjál, ez utóbbit a Lázár Jancsi mondta).
2018. ápr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

32! gurul a jobbikos hülyeség a neten, olyan, mint Toldi Miklós malomköve - ki tudja hol áll meg? - valaki megmutatná, hol engedett át a Fidesz ennyi migránst? Gyerekek, növeszteni kellene a szürke sejteket, a jobbik pont azért vérzett el, mert semmit nem tanultak a sületlenségből - mint ti se!


[link]

2018. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"Szerintem amúgy mélytorkozni fogtok rendesen."


LOL.

2018. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Apropó, van még Jobbik?
2018. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Jobbik? A temetését most közvetítik a médiában - ráadásul a sajátjai!
2018. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!